УФ-лампи для нігтів та їх різновиди
Завдяки специфіці роботи нам доводиться глибше вникати в тонкощі манікюрної індустрії і всім, що з цим пов`язано. Враховуючи популярність гель-лакового манікюру та нарощування нігтів, нас часто запитують про спеціально призначені для цих цілей лампи та їх особливості.
У зв`язку з цим ми вирішили висвітлити це питання детальніше. Для полімеризації всіх видів штучних нігтьових покриттів використовують УФ лампи. Але якби все було так просто, то не було б цієї статті. Є кілька видів таких ламп. Ось про них ми й поговоримо.
УФ-апарати з люмінесцентними лампами. Використовуються при гелевому нарощуванні. Такі лампи в кілька разів економічніші, ніж звичайні. При цьому вони генерують не менше світла. Виробники заявляють, що термін служби люмінесцентних ламп коливається в діапазоні 5-10 тисяч годин. Але, оскільки перевірити це досить складно, то часто показники терміну служби ламп можуть не збігатися із зазначеними в інструкції та технічному описі. Те, як довго вам прослужить лампа, залежатиме від кількох факторів: частоти включень-вимкнень та стабільності напруги в мережі. Основна перевага таких ламп – низька вартість.
Є й деякі недоліки в цих лампах:
- лампа нагрівається до 50 С, нагріваючи сам апарат. За такої температури під час полімеризації гель може перегрітися і обпалити.
- якщо ви помітили зниження якості полімеризації гелів та гель-лаків, значить, потік світла знизився, а термін служби лампи добігає кінця і її потрібно замінити.
- при зниженій напрузі в мережі лампа може згаснути в процесі роботи.
- люмінесцентні ультрафіолетові лампи мають обмеження за кількістю включень-вимкнень. Чим частіше вмикається і вимикається апарат, тим швидше прийдуть у непридатність лампи.
Види ультрафіолетових ламп для нарощування нігтів
Люмінесцентні лампи можуть мати різні схеми запалювання. Існує два види: електронна схема запалення та індукційна.
Електронна схема – це легка конструкція, яка не обтяжує апарат. Лампи працюють при напрузі мережі від 180 до 240 Вольт і включаються відразу. Це найдешевший варіант UV-ламп, тому що в ній немає жодних захисних вузлів від перепадів напруги. Така лампа буде менш надійною, ніж індукційна.
Набагато надійнішими вважаються лампи з індукційною схемою . Вони використовуються лампочки UV-9W, всередині цоколя яких є стартер для запуску. Завдяки цьому вони запалюються не одразу. Однак важать такі лампи набагато більше – близько 2 кг і коштують дорожче. Але служать вони набагато довше. Підходять для полімеризації гелів, гель-лаків та відповідних акрилів.
УФ LED лампи. Цей вид ламп з`явився нещодавно. Але їхня здатність полімеризувати гель-лакові покриття буквально за секунди, дозволило їм у найкоротші терміни зайняти лідируючі позиції у своєму сегменті. Світлодіодні лампи для полімеризації. Це напівпровідникові прилади. На відміну від ламп розжарювання, вони випромінюють світло завдяки перетворенню електроенергії на світловий потік. Вони практично не нагріваються, що дозволяє заощаджувати електрику. Термін служби таких ламп сягає 100 000 годин.
LED-лампи Технічні характеристики
- час полімеризації - 10-30 сек.
- низьке енергоспоживання
- тривалі термін експлуатації
- Безпека для здоров`я: немає печіння під час полімеризації, нешкідливі для шкіри та очей.
Недоліки:
- підходять для полімеризації тільки Льод-активних гель-лаків.
- висока вартість
Підходять для полімеризації ЛЕД-активних гелевих покриттів та гель-лаків.
Це основна інформація, яка допоможе Вам зробити правильний вибір. Але ви завжди можете почитати відгуки покупців і порівняти ціни на будь-який товар, що цікавить Вас, в мережі та на нашому сайті.
Бажаємо Вам приємних покупок.
Переглядів: 12456
Кошик