Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Акрилова пудра

Фільтри
Об'єм
 104 г
 15 г
 22 г

Акрилова пудра – улюблений матеріал у майстрів манікюру

Як показує статистика продажів, акрил залишається одним із найулюбленіших матеріалів у професіоналів манікюрної справи. І це не випадково, акрилова пудра з мікроблиском зручна в роботі, майстер сам здатний створювати необхідну консистенцію, крім того, акрилова пудра для нарощування нігтів має досить тривалу викладку, що дає можливість не поспішати і працювати якісно. Крім того, акрилові пудри можуть порадувати і приємно здивувати будь-якого, навіть найвибагливішого клієнта. Так як,  акрилова пудра коди для зміцнення нігтів добре взаємодіє з натуральною пластиною, і нігті стають твердішими і менше ламаються. До пити акрилову пудру коди ви можете у нас.
По-друге, після полімеризації акрил набуває пластичності та пружності, властиві натуральній пластині, завдяки чому акрилові нігті зручно і приємно носити.

Кольорові пудри акрилові є закінченим манікюром.

Сьогодні  зміцнююча пудра для нігтів створюється за такою формулою, що створений штучний ніготь практично ідентичний натуральному, не жовтіє при носінні і не пузиритися при нанесенні. Крім того, сучасні акрилові пудри не кристалізуються при холодній температурі, що сприяють їхньому кращому збереженню та довговічності. На ринку з`являються кольорові акрилові пудри, що розширює можливості дизайну нігтів, причому найпопулярнішим і модним виглядом залишається френч. Іншими словами, акрилова пудра для зміцнення нігтів - це вже не просто основа, що подовжує під лак, але і цілком самостійний і закінчений манікюр.

Найбільш популярними акриловими пудрами є:

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик