Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Акрилові пудри CND

Фільтри
Об'єм
 104 г
 22 г

Акрили Creative – інновації у нарощуванні нігтів

Переваги акрилових пудр CND

Американська компанія Creative Nail Design (CND) – ще один світовий лідер у нігтьовій індустрії. Серед іншого багатого асортименту нейл продукції засоби для моделювання нігтів акрилом CND неодноразово ставали володарями таких престижних премій, як ABBIES, Best Beauty Buys модного глянцевого журналу InStyle, Reader`s Choice Awards американського журналу Nails, Most Valuable. Це безумовно свідчить про неперевершену якість продукції та неймовірну популярність у професіоналів та споживачів.

За свою багаторічну історію (з 1970 року) компанія CND зробила не одне революційне відкриття та розробила не один інноваційний продукт. Компанія CND робить ставку насамперед на високу якість, безпеку та яскравий дизайн своїх продуктів. Усі без винятку вони відповідають сучасним нормам та вимогам.

Інноваційні технології, застосовані в акриловій системі нарощування нігтів CND, роблять її унікальною та відкривають перед майстрами безмежні творчі можливості:

 • за допомогою акрилових пудр cnd нейл майстри створюють найпростіше та найкрасивіше моделювання, нігті при цьому залишаються максимально природними, ідеальними та досконалими.
 • cnd акрилові пудри представлені найпопулярнішими відтінками, які відповідають останнім тенденціям моди. Широка палітра охоплює кольори від прозорих до камуфляжних та супер насичених.
 • можливість вибору мономерів, розроблених із використанням інноваційних технологій. У нас Ви можете купити будь-який мономер (ліквід) CND. В асортименті є ліквіди з посиленою взаємопроникною структурою, призначені для більш міцного нарощування (Radical), особливо якщо натуральні нігті схильні до розтріскування та сколю. Безпраймерні мономери унеможливлюють використання кислотних праймерів для кращого зчеплення. Маючи такі ж міцні адгезивні властивості, але за рахунок сольових сполук у своєму складі, вони більш делікатно впливають на натуральні нігті, запобігають ймовірності алергічної реакції. Ліквід Monomer Retention+ CND з 2008 року продовжує залишатися найкращим засобом в акриловій системі CND. Швидкотвердіють мономери CND засновані на взаємопроникній полімерній структурі і дозволяють наполовину скоротити час полімеризації матеріалу. Багато професіоналів відзначають високу якість ліквіду Monomer Moxie CND, яка підвищує насиченість кольору пудри.
 • Для більшої безпеки та комфорту клієнтів з чутливою шкірою рук та нігтями компанія розробила безкислотні акрилові пудри cnd.
 • cnd пудри мають дрібнозернисту кополімерну структуру, яка виключає появу повітря в матеріалі.
 • завдяки спеціальній консистенції та властивостям акриловими пудрами cnd легко та зручно працювати.
 • за рахунок унікальної формули пудри можна змішувати між собою.
 • різна банкова фасування по 3,2; 22; 104; 453 та 907 р.
 • пропозиція економічних акрилових наборів для майстрів із різним досвідом роботи.

Серії акрилових пудр CND

 1. Cnd пудри Retention+: інтенсивно-рожева прозора; прозора; яскраво-біла непрозора. Це акрили, створені за технологією Liquid Attraction. Їх властивості дають можливість їм самовирівнюватися, мінімізувати утворення розколів і тріщин, створювати гладку поверхню, без бульбашок. Мають щільну кремову консистенцію, супер прозорий та яскравий колір.
 2. Cnd пудри Perfect Color: прозора; яскраво-біла; тепло-рожева; натуральна, рожева, натуральна рожева та інтенсивно-рожева прозорі; рожева нейтральна та холодна непрозорі. Це збалансовані пудри з підвищеною легкістю в роботі та насиченістю кольору.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик