Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Акрилові пудри Harmony

Фільтри
Об'єм

Акрили Harmony – найкращий матеріал для нарощування нігтів у 2013 році.

Що являє собою акрилова система Harmony?

Всесвітньо відома, провідна та авторитетна каліфорнійська компанія Hand&Nail Harmony – один із лідерів у виробництві та продажу матеріалів для манікюру, моделювання та дизайну нігтів. 25-річний досвід роботи та знання, які вклав у своє дітище Денні Хейл, триразовий Чемпіон Світу з моделювання нігтів, та непосильна праця своєї професійної команди хіміків, технологів та дизайнерів, свідчать та гарантують незмінну високу якість нігтьової продукції Harmony.

Однією з основних категорій продукції є акрилова система Hand&Nail Harmony Color Select, набір спеціальних матеріалів, представлених у рідкій та порошкоподібній формі. У 2013 році за результатами конкурсу професійних брендів нігтьової індустрії Inter Nail Charm акрилова система Harmony Color Select в черговий раз була визнана найкращим матеріалом для моделювання акрилових нігтів.

У нас Ви можете купити салонно-конкурсну продукцію Hand&Nail Harmony для моделювання нігтів акрилом.

До акрилової системи Harmony Color Select входять:

Переваги акрилової системи Color Select

Акрилові пудри Harmony мають дуже дрібний помел, що значно скорочує час їхньої полімеризації та допомагає створити ідеальне покриття без бульбашок. Мономер легко і рівномірно проникає між дрібними частинками, повністю витісняючи із матеріалу повітря.

Частинки акрилових пудр Harmony повністю профарбовані пігментом, за рахунок чого ми отримуємо рівномірний насичений колір без каламутних відтінків та розлучень.

Акрилові пудри Harmony Sculpting Powders розроблені за технологією оптичного насичення Optical Enhancer. Тобто завдяки спеціальним добавкам у їхньому складі початковий колір зберігається тривалий час, не вигоряє і не жовтіє.

Гібридна молекулярна структура акрилових пудр Harmony забезпечує міцне та надійне зчеплення матеріалу з натуральною пластиною без застосування агресивних хімікатів, наприклад, кислотного праймера. Разом з цим штучні нігті залишаються неймовірно гнучкими та еластичними, запобігаючи швидкій і передчасній їхній поломці.

Акрилова рідина для моделювання нігтів Fusion Sculpting Monomer 120 або 59 мл також має унікальні та неперевершені властивості, завдяки яким акрилові нігті набувають неймовірної стійкості, яскравості та насиченості кольору.

Лінійка акрилових пудр Harmony

Акрили Harmony Color Select розфасовані у зручні баночки по 28/105/660 г. Їхня кольорова гама ідеально підходить для створення класичного френча:

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик