Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Акрилові пудри Kodi

Фільтри
Об'єм

Акрилове нарощування від Kodi Professional

Незважаючи на те, що американська компанія Kodi була заснована не так давно, в 2005 році, її бренд Kodi Professional швидко став всесвітньовідомим, визнаним і затребуваним. Політика компанії спрямована на виробництво високоякісних матеріалів для акрилового та гелевого нарощування, дизайну та зміцнення нігтів за останніми науковими розробками та сучасними технологіями.

Особливості акрилів Kodi

Традиційно акрилове нарощування нігтів відбувається за допомогою акрилових пудр Коді.

Всі акрилові пудри Коді містять у своєму складі ультрафіолетові добавки, які запобігають зміні та пожовтіння кольору, надовго зберігаючи його первісний вигляд та насиченість. Крім цього УФ-абсорбенти (поглиначі) допомагають захистити акрилове покриття від розтріскування та передчасної деструкції, зберігаючи його фізичні властивості.

Акрилові пудри Коді – це продукт високої якості, який легко наноситься та використовується для будь-якого способу нарощування нігтів (типси, форми). Продукція забезпечує відмінне зчеплення з натуральною нігтьовою пластиною, міцність та пластичність штучних нігтів. Вдала консистенція дозволяє формувати бездоганну С-криву нігтя та чітку лінію посмішки.

Акрилова лінійка Коді

Асортиментний ряд акрилових пудр Коді для моделювання нігтів представлений:

  • комуфлюючими акриловими пудрами;
  • базовими акрилами Kodi;
  • акрилами Kodi, що швидко твердіють.

Перш ніж Ви перейдете до нашого каталогу продукції, пропонуємо ближче ознайомитися з кожною з цих груп.

Комуфлюючі акрилові пудри Коді - ховаємо дефекти натуральних нігтів

Акрилова пудра, що комуфлює або матує, використовується для того, щоб приховати недоліки або вади натуральних нігтів, якщо такі є, створити максимальну натуральність. Комуфлюючий ефект досягається за рахунок певних відтінків.

Комуфлюючі акрилові пудри Коді представлені серіями Kodi Professional Glamour у баночках по 22 гр. та Kodi Professional Acryle System у банках по 22; 60 та 224 гр. Палітра, що матує, включає стандартні кольори: бежевий, рожевий і персиковий, з відтінками від світлого до темного.

У акрилові пудри серії Glamour, що матують, додані дрібні блискітки, які прикрашають нігті легким мерехтінням і надають додатковий об`єм. Є пудри з прозорими або кольоровими блискітками (з відливами золотаво-зеленим Matte powder Glamour French #51 і блакитним Matte powder Glamour French #53 ).

Комуфлюючі акрилові пудри будуть дуже доречними, якщо потрібно візуально підкоригувати форму натуральних нігтів. Дотримуйтесь принципу: світлий колір візуально збільшує, темний – зменшує. Досвідчені майстри поєднують різні відтінки таких пудр задля досягнення потрібного ефекту. Наприклад, на трапецієподібні нігті краще накладати світлий тон біля основи і темніший на кінчик нігтя. На кінчики не дуже довгих нігтів на коротких пальцях накладаються світліші відтінки.

Класичні акрилові пудри Коді

Компанія Коді пропонує для базового нарощування акрили серії Perfect та Competition.

Базовий акрил Kodi серії Perfect - це акрилова пудра дрібного помелу та середньої полімеризації у баночній розфасовці по 22; 40; 60; 224; 500 та 672 гр.

У нашому каталозі Ви можете вибрати:

  • базовий акрил натуральний Kodi;
  • базовий акрил прозорий Kodi;
  • базовий акрил білий Kodi.

Вони ідеально підходять до створення класичного френч-манікюру.

Серія Kodi Competition - це акрили, що швидко твердіють, які широко використовуються учасниками чемпіонатів з моделювання нігтів. Завдяки своїм спеціальним властивостям, вони значно економлять час майстра та клієнта, легко наносяться та піддаються управлінню.

У цій серії виробник пропонує білий акрил Kodi, що швидко затвердівається, і прозорий акрил Kodi, що швидко затвердівається.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик