Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Акрилові набори для нігтів

Фільтри
Бренд
 CND
 EzFlow
 Harmony
 IBD
 Kodi
 YRE
Об'єм

Акрилові набори для нарощування нігтів

Купивши акрилові набори для нігтів у нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте відмінну якість за найнижчими цінами. У нашому інтернет-магазині пропонуються тільки найперевіреніші акрилові набори. У нас Ви знайдете будь-який акриловий набір для нігтів, як для майстра манікюру-початківця, так і для професіонала. Для тих, хто тільки почав свій шлях у нігтьовому сервісі, ми пропонуємо акрилові набори для нігтів для початківців, вони мають найповніший перелік матеріалів, які знадобляться в процесі нарощування нігтів. Більшість майстрів з нарощування воліють наші акрилові набори для нігтів.

Пробний, стартовий та професійний акрилові набори для манікюру.

Кожен акриловий набір для нігтів містить; акрилову рідину, акрилову пудру, клей з пензликом, паперові форми, типси, та багато іншого. Вся наша продукція сертифікована та відмінно укомплектована для використання.

Вибирайте акрилові набори найпопулярніших брендів:

Будь-який набір для нігтів навіть для початківців ідеально підійде для моделювання. Купуючи акрилові набори для нігтів, варто звернути увагу на кількість матеріалів. Якщо Ви купили акриловий набір для нігтів у нас, то Ви можете зробити якісне моделювання нігтів, яке не відрізнятиметься і поступатиметься манікюру найвідоміших майстрів у світі. Нігті, зроблені нашими акриловими наборами для нігтів довговічні, не завдають жодної шкоди природній нігтьовій пластині.

Зробивши манікюр за допомогою наших акрилових наборів, Ви забудете про багато проблем, пов`язаних з вашими нігтями.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик