Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Акрилові набори Kodi

Фільтри
Бренд [X]
 CND
 EzFlow
 Harmony
 IBD
 Kodi
 YRE
Об'єм

Ідеальне поєднання та економічність акрилових наборів Kodi

Кольорові акрили Kodi своїми фізичними та хімічними властивостями нічим не поступаються традиційним акрилам цього бренду. За допомогою кольорових акрилів Коді майстра створюють міцні, міцні та пластичні нігті. Матеріал легко викладається на нігтьову пластину, що обумовлено дрібним помелом акрилової пудри і низьким вмістом каталізатора бензоїл-пероксиду.

Колірна гамма акрилових пудр Коді одна з найбагатших. Виробник пропонує купити як окремі кольори поштучно, так і набори акрилів кольорових Kodi.

У будь-якій роботі підбір кольорів – важливе, але непросте завдання. Від того, наскільки гармонійно і правильно буде підібрано кольорову гаму для дизайну нігтів, залежатиме загальне враження від виконаної роботи. Це вимагає від нейл майстрів володіння почуттям смаку та певних знань у галузі колористики.

Компанія Коді пропонує вже готові набори кольорових акрилових пудр Kodi, в яких, на думку висококваліфікованих фахівців та стилістів, найкраще зібрані ті чи інші відтінки.

Вигідні ціни на кольорові акрили Kodi у наборах

Набір кольорових акрилів Kodi представлений двома серіями, в кожній з яких кілька колекцій:

  • Серія L. Складається з 6-ти колекцій по 12 кольорів по 4,5 гр.: L1 – The Step of Queen, L2 – Inspiration, L3 – Pastel, L4 – Happy Dreams, L5 – French та L-VI. один із трьох наборів кольорових акрилів Kodi L по 24 кольори, які поєднують гаму двох стандартних колекцій. Колірна гамма акрилів серії L-це щільні, насичені, непрозорі кольори, деякі - з додаванням перламутру. Використовуються для різних видів розтушовок, двомірних та тривимірних дизайнів, для чіткого та контрастного створення кольорової френч-зони.
  • Серія G з трьома колекціями (G1 – Classical Sophistication, G2 – Winter Sparkling, G3 – Spring Wild). Кольорові акрили цієї серії містять дрібний гліттер або мікропалички, які надають нігтям голограми. Ідеально підходять для створення стилізованого френча манікюру і для різних тонувань. У кожному наборі кольорових акрилових пудр Kodi серії G 12 відтінків у баночках по 4,5 гр. Зауважте, що відтінки кольорових акрилів не перетинаються в наборах. Кольори G37-G48 не увійшли до наборів, їх можна придбати окремо.

Кольорові акрили Коді в наборах коштують Вам дешевше, ніж їх купівля поштучно. Зрозуміло, чим більше кольорових акрилів Коді в наборі, тим більше Ви заощаджуєте на покупці. У нас Ви маєте можливість купити набори кольорових акрилів Kodi на вигідних умовах.

Дуже цікавою та вигідною пропозицією є акриловий набір Kodi Colored Acrylics Kit у валізі. При купівлі цього товару Ваша економія складе більше 20%.

З яким мономером використовувати кольорові акрили Коді

Навіть фахівцю-початківцю відомо, що нарощування нігтів акрилом відбувається на основі двох складових - акрилу (полімеру) і мономеру (ліквіду). Існує багато видів мономерів, які відрізняються часом застигання, своїми технічними характеристиками, складовими компонентами та колірними якостями.

Асортимент мономерів Kodi Professional представлений двома видами мономерів у розфасовці по 100, 250 та 500 мл:

  • мономер прозорий Kodi;
  • фіолетовий мономер Kodi, до складу якого доданий спеціальний пігмент для підкреслення білого колір вільного краю нігтя. Цей мономер слід використовувати з кольоровими акриловими пудрами Коді, частинки яких повністю профарбовані, щоб уникнути надання нігтям «мармурового» ефекту.

Матеріал із наборів кольорових акрилових пудр Kodi серії G, а також з колекцій L5 та L6 можна змішувати з мономерами Коді обох видів. Набір кольорових акрилів Kodi колекцій L1-L4 виробник рекомендує використовувати з прозорим мономером Коді.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик