Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Клеї для нігтів

Фільтри
Об'єм
 5 мл
 7 мл
 10 мл
Тип
Склад

У нігтьової промисловості не обійтися без клею для нігтів. Необхідність підправити манікюр може виникнути будь-якої миті, тому хороший клей для нігтів має бути в арсеналі кожної жінки. Однак особливо часто клеї використовують у манікюрних салонах. Стандартний він, або ж спеціальний клей нігтів, у будь-якому варіанті цей засіб необхідний у багатьох випадках. Полагодити ніготь, що зламався, - це лише маленька частка його використання. Клей застосовується для накладних нігтів, він незамінний при створенні дизайну та прикрасі його стразами та інше. У разі використовують клей для страз на нігті, клей для перекладної фольги для нігтів тощо.

Види універсальних та вузькоспрямованих клеїв для нігтів в Україні.

Різновидів клею для нігтів, ціна якого залежить від багатьох факторів, може бути багато залежно від їх призначення.

  • Універсальний супер клей для ремонту нігтів. Застосовується на натуральній нігтьовій пластині для ремонту та приклеювання типсів при гелевому або акриловому нарощуванні. Наприклад, універсальний клей, що конструює, з пензликом EzFlow Brush On Building Resin. Він здатний до самовирівнювання та зручний у застосуванні. Також можна рекомендувати швидковисихаючий Harmony Secure: brush-on nail resin.
  • Вузконаправлені варіанти: клей для фольги для нігтів, купити який можна прямо тут, клеї для корекції акрилових, гелевих нігтів та інше. Клей для фольги на нігті може застосовуватися в салонах та в домашніх умовах.
  • Різні активатори. Ці засоби прискорюють просихання клею. Вони випускаються у вигляді спреїв або наносяться пензликом.

Всі різновиди поєднує абсолютна прозорість, завдяки якій клей не проглядається в дизайні нігтів. Відмінною особливістю гарного клею є його правильна в`язкість, яка запобігає попаданню на кутикулу. Однак багато користувачів, використовуючи клей для манікюру, навколо нігтя накладають додаткові засоби захисту. Всі клеї зазвичай знаходяться в маленьких флакончиках, що зручно в застосуванні та перенесенні. Деякі клеї наносяться пензликом, інші – за допомогою гострого наконечника. У випадку активаторів, часто вони виконані у вигляді спреїв.

Клей для нігтів пензликом та інші від відомих виробників

Прямо в цьому розділі нашого інтернет-магазину можна вибрати будь-який вид клею для нігтів від авторитетних у всьому світі торгових марок. Наприклад:

Де купити клей для нігтів за низькою ціною в Києві

Шукаєте інтернет магазин клеїв для нігтів? На цьому сайті, прямо в цій категорії, можна вибрати та купити будь-який клей для дизайну та нарощування нігтів, а також для ремонту та інших процедур нігтьового сервісу. Покупки у нас несуть такі вигоди:

  • Великий асортимент товарів для нігтьового сервісу: лак, клей для нігтів, матеріали для нарощування та інше.
  • Оцінені ціни - одні з найкращих на ринку. У нас можна придбати за найкращою вартістю лак, гель, клей для нігтів та інші товари б`юті індустрії.
  • Лише авторитетні торгові марки. Купуйте у нас клей нігтів типсів, шовку, скловолокна та інше від таких брендів як ibd., CND, Harmony, Opi тощо.
  • Доставка у всі регіони. Це зручно насамперед для майстрів манікюру у провінційній місцевості. Кожен професіонал може використати справді якісний професійний клей для нігтів не лише у Києві, а й у будь-якому іншому місті. Клей для нігтів Україна реалізує в досить широкому асортименті, і лише інтернет магазини дозволяють донести їх до будь-якого покупця країни.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик