Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Аромати для дому

Фільтри
Бренд
 Art Aroma
 COCOLADY
 Hiskin
 PAOTI
 Allvernum

Домашні аромати допоможуть вам втілити неповторну атмосферу комфорту та гармонії, поринути у світ власних почуттів та спогадів. Пропонуємо розглянути популярні способи ароматизації вашого будинку:

Ароматизовані свічки

Ароматизовані свічки – це класичний спосіб створення затишної атмосфери. Різноманітність запахів, таких як м`ята, лаванда, іланг-іланг, сосна та багато інших, дозволяє знайти свій ідеальний аромат або створити індивідуальну композицію.

Аромадіфузори

Аромадифузори – це сучасний спосіб наповнення будинку ароматом. Вони є елегантними флаконами з кераміки або скла, наповненими ароматичним маслом. В отвори кришок вставляють спеціальні палички з пористих матеріалів, таких як очерет або бамбук. Олія просочує палички, а потім випаровується, наповнюючи будинок ароматом. Іноді можна міняти палички та аромамасла.

Аромалампи та ароматичні лампи

Аромалампи – це один із найпоширеніших методів ароматерапії. Працюють вони дуже просто: воду наливають у скляну, кам`яну чи керамічну чашу, куди також додають кілька крапель вибраної ефірної олії. Свічка нагріває воду знизу, і леткі елементи олії випаровуються, наповнюючи приміщення приємним ароматом.

Інсенси чи пахощі

Інсенси або пахощі є ароматизовані смоли, сформовані у вигляді конусів, паличок або спіралей на підставках. Вони не горять, а повільно тліють, видаючи запахи, які можуть бути яскравими, насиченими та своєрідними. Інсенси часто використовуються для ритуалів, медитації чи практики йоги.

Аромасаші

Аромасаше – це мішечки, які можна зробити самостійно, наповнивши невеликі лляні мішечки сухими квітами та травами. Готові набори трав та квітів можна знайти у магазинах. Аромасаші відмінно підходять для ароматизації шаф, ящиків або між білизною.

Ароматні кулони

Ароматні кулони – це прикраси із резервуаром для ефірної олії вашого улюбленого аромату. Вони часто мають форму маленьких глечиків і виготовлені з натуральних матеріалів, таких як дерево, кістка або кераміка. Олії вбираються в поверхню кулона, і аромат зберігається довгий час.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик