Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Кисті для нарощування нігтів акрилом

Фільтри

Вибираємо пензлі для нарощування акрилом

Такі поняття як хороший фахівець та професійний інструмент нерозривно пов`язані між собою. Як і будь-якому фахівцю, нейл майстру, що працює з акрилом, наявність спеціального інструменту просто необхідна. Серед іншого інвентарю особливе місце посідають пензлі для акрилу.

Вибираючи кисті для нарощування нігтів акрилом враховуємо таке.

Традиційно пензель складається з волосяного пучка, обтискного кільця (обойми) та ручки. Якість волосяного пучка, як робочого елемента пензля, має бути першим критерієм, яким відбувається їх вибір. Незалежно від матеріалу, натурального або штучного, пучок акрилового пензля повинен мати наступні характеристики:

  • пучок акрилового пензля повинен бути щільним та пружним;
  • пучок акрилового пензля повинен мати гострий кінчик.

Чим щільніший волосяний пучок кисті для акрилу, тим краще він здатний вбирати мономер (ліквід) і рівномірно розподіляти його під час моделювання нігтів, формуючи акрилові кульки потрібної консистенції. Гнучкість пучка впливає на придбання ним початкової форми після кожного зіткнення з нігтем, а завдяки гострому кінчику майстру легко формувати чітку лінію посмішки та працювати з невеликими кульками акрилу.

Вибираючи пензлі для нарощування акрилом, також звертайте увагу на розмір ручки. Дуже довга і велика ручка може стомити Вашу руку під час роботи та призвести до незадовільного результату.

Існує безліч різних форм та розмірів кистей для акрилу. Який саме розмір вибрати залежить від завдання, яке стоїть перед Вами: наростити ніготь або зробити художній розпис на ньому.

Найбільш ходовими пензлями для нарощування нігтів акрилом вважаються кисті розмірами від 5 до 12 з класичною круглою та овальною основою та тонким кінчиком. Круглими біля основи кистями зручно набирати кульки великих розмірів, а пензлі, що мають основу овальну форму, дозволяють легко і швидко вирівнювати акрил, формуючи довгий і красивий ніготь. Пензлі розміром з 10 по 12 вимагають від майстра особливих навичок, оскільки вбирають дуже багато мономеру і зручні для виконання техніки однієї кульки.

Дрібніші пензлі підійдуть для моделювання невеликих нігтів або акрилового ліплення.

Як вибрати пензель для акрилу

Залежно від матеріалу волосяного пучка на ринку представлені два види пензлів:

  • натуральні китиці для акрилу;
  • штучні пензлі для акрилу.

У натуральних кистях для акрилу волосяний пучок виготовляється з натурального ворсу різних звірів, наприклад колонка, куниці, соболя, білки, борсука, свині та інших. Вважається, що кисті для акрилу повинні мати порівняно жорстким довгим ворсом.

Для роботи з акрилом чудовим вибором стануть кисті з волосяним пучком з колонки, соболя, куниці, білки та свинячої щетини.

Колонкові пензлі для нарощування акрилом (з маркуванням Kolinsky) найякісніші та найдорожчі. Ворс, який використовують у виробництві, має еластичність та легкість, з дуже тонкими кінчиками. Найбільше пасують волоски з хвоста звірят.

Дешевшу альтернативу колонковим кистям представляють кисті з сибірської білки, чий волосся менш еластичний, але має високі якості контролю над плинністю.

Свиняче волосся, з якого виробляються щетинні пензлі, за рахунок свого розщепленого кінчика забезпечує хорошу наповнюваність пензля та рівномірне нанесення фарби на поверхню. Для великих кистей використовують щетину з хребта, а для кистей менших розмірів – з боків та живота тварини.

Всі ці види ворсу мають значну пружність.

Окрім натуральних пензлів для нарощування нігтів акрилом визнання отримали і штучні кисті із синтетичного волокна для акрилу , яке завдяки сучасним та новітнім розробкам та технологіям виробництва не поступається за своїми характеристиками натуральному ворсу. Світові виробники пропонують широкий діапазон діаметрів та різний ступінь еластичності синтетичних пензлів для акрилу, забезпечуючи споживачів якісним та доступнішим нейл інструментом.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик