Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Щітки для нанесення гелю на нігті

Фільтри

Як вибрати кисті для нарощування нігтів гелем

Звичайно ж, кисті - це не єдиний інструмент, який потрібний нейл майстру, щоб нарощувати гелеві нігті. Але до вибору навіть окремого інструменту, зокрема пензля для нарощування нігтів гелем, треба ретельно підходити. Мало обізнані у цій галузі люди чи новачки можуть подумати, що з нарощування нігтів гелем чи акрилом можна скористатися будь-якою пензлем. Насправді, у кожному конкретному випадку над використанням спеціальної кисті та враховувати багато факторів для того, щоб результат вийшов таким, як очікується. Який пензель для гелю кращий?

Сучасні виробники використовують лише новітні технології виготовлення пензлів, тому якісні синтетичні пензлі для нарощування нігтів гелем своїми характеристиками нічим не поступаються своїм конкурентам – пензлям з натурального тваринного ворсу.

Головною перевагою високоякісних штучних пензлів у порівнянні з натуральними пензлями є доступність ціни. Тому майстри-початківці, економлячи свій бюджет, найчастіше, віддають перевагу саме синтетичним кистям для моделювання нігтів гелем, що цілком задовольняє всім необхідним вимогам.

При виборі хорошого та якісного пензля для гелю важливу роль відіграють усі її елементи. Волосяний пучок, натуральний чи синтетичний, має бути точним та гострим. Всі ворсинки повинні щільно і рівно прилягати одна до одної. Металева обойма або капсуль має щільно і міцно з`єднувати пучок з основою (ручкою) кисті. Крім цього капсуль надає волосяному пучку необхідну форму та цілісність. Ручка пензля, яка виготовляється, як правило, із твердих порід дерева або пластику, має бути міцною та зручною в роботі. У майстра повинно бути почуття дискомфорту і тяжкості під час виконання моделювання або дизайну нігтів.

Робочу частину штучних пензлів для нарощування гелем виготовляють із синтетичного волокна. Чим жорсткіший такий волосяний пучок, тим рівніше буде поверхня штучного нігтя. Синтетичні пензлики з жорсткими пучками підходять для нанесення об`ємного шару гелю. Якщо Вам необхідно зробити гелевий ніготь максимально тонким, варто скористатися кистями для гелю з натуральним ворсом. Найвищими натуральними пензлями вважаються кисті з волосся колонка, соболя, куниці.

Рекомендації щодо вибору форми кисті для моделювання гелем

Яку саме форму та розмір пензля для гелю вибере нейл майстер залежить від його досвіду та професіоналізму; завдання, що він ставить собі; індивідуальні особливості нігтів клієнта і т.д. У всякому разі, кожен пензель має своє індивідуальне призначення.

Найчастіше нейл майстри використовують у роботі такі види пензлів для нарощування нігтів гелем:

  • класичні круглі пензлі для гелю з широким щільним черевцем і тонким загостреним кінчиком.
  • класичні овальні пензлі для гелю з дещо сплюснутим черевцем та тонким загостреним кінчиком. Такі кисті вдало застосовуються для нанесення чіткої та тонкої усмішки на ніготь, а також ідеально підходять для нарощування френча.
  • Плоскі пензлі для моделювання нігтів гелем, як правило, мають синтетичний пучок, який за рахунок своєї щільності формує ідеальну рівну поверхню штучного нігтя.

Плоскі кисті бувають квадратними, скошеними, овальними або прямокутними. Скошеними пензлями дуже зручно формувати глибоку лінію посмішку на нігті або декоративно розписувати нігті. Купуючи собі професійний інструмент, пам`ятайте, що його термін служби залежить не тільки від якості матеріалу, з якого він виготовлений, а й від повсякденного догляду. Утримувати кисті для нарощування нігтів гелем у чистоті – це перша головна умова збереження їх якісних характеристик. Правильно і делікатно доглядати кисті Вам допоможуть спеціальні засоби та рідини для очищення кистей від гелю або акрилу (Brush Cleaner, Tip Remover і т.д.).

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик