Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Щітки для розпису нігтів

Фільтри

Розпис нігтів завжди в моді

Без сумніву, можна сказати, що красивий манікюр завжди буде актуальним для жіночої статі. І це не останній штрих в образі, за допомогою якого будь-яка дівчина прагне підкреслити свою індивідуальність і неповторність.

Просунуті тенденції в моді дещо відійшли від монотонного лакового покриття нігтів, запропонувавши модницям більш яскраву, барвисту та неординарну прикрасу нігтів. Дизайн нігтів став швидко розвиватися, пропонуючи нейл майстрам освоїти різні техніки з оформлення нігтів.

Розпис і є одним із видів нігтьового дизайну. На нігтях зображуються різні малюнки лаками, акриловими фарбами та УФ гелями за допомогою спеціальних кистей для розпису нігтів. Залежно від видів нігтьового розпису, майстри використовують у роботі ті чи інші пензлі для розпису. Для певного мазка чи лінії підходить конкретна форма волосяного пучка, робочої частини кисті. Саме тому професійні нейл майстри не економлять ні на кількості художніх пензлів, ні на їхній якості.

Вибрати та купити кисті для розпису нігтів Ви можете у нашому інтернет магазині.

Для розпису потрібні спеціальні пензлі

Для художнього розпису Ви можете використовувати як натуральні, так і штучні пензлі. Причому не варто загострювати увагу лише на кистях з натурального ворсу, обґрунтовуючи це їхньою найкращою зносостійкістю, кращою якістю та великою зручністю в роботі. Світові виробники дотримуються у виробництві лише передових технологій, тому штучні пензлі для розпису не поступаються натуральною своєю якістю та характеристиками. Пензлі для дизайну акриловими фарбами, лаками та УФ гелями, як правило, виготовляються з натурального ворсу: колонка, соболя, білки, а також синтетичного волокна (нейлону).

У нас Ви можете купити кисті для розпису нігтів, які за своєю формою найбільш потрібні:

  • плоскі пензлі, кисті для китайського розпису, пензлі пелюстка;
  • кисті-доти;
  • точкові пензлі для розпису;
  • кисті зі скошеним кутом;
  • пензля волоски різної довжини;
  • віялоподібні пензлі для розпису.

Плоскі кисті , як правило, використовуються для китайського розпису нігтів. Цей вид нігтьового дизайну вважається класичним і не залежить від віянь моди, тому є досить поширеним у повсякденному застосуванні. Придбати пензлі для китайського розпису Ви можете у нашому інтернет магазині. З їх допомогою Ви легко зможете наносити подвійні мазки для створення об`єму, робити напливи, повороти та легко зберігати кут нахилу.

У китайського розпису свій стиль та техніка нанесення малюнків. Це, як правило, цілі картини із зображенням різних об`ємних декоративних кольорів (троянд, лілій, нарцисів, півонії та інших) листя, трави та інших пейзажів, здатних передати внутрішній світ людини, її настрій, стан душі тощо.

Пензлі для розпису нігтів пелюсток - це різновид плоских кистей з одним зрізаним кінчиком волосяного пучка.

Кисть-дотс - стрижень, що має на кінцях одну або дві металеві кульки різних діаметрів - призначений для нанесення точок, ком і прямих ліній. Незамінний інструмент у стилі палехського розпису нігтів.

Кисті для розпису волосок мають тонку коротку, середню та довгу робочу частину та призначені для малювання складних візерунків та промальовування тонких прямих ліній. Віялова кисть для розпису нігтів незамінна в роботі з сипучими декоративними матеріалами (глітери, слюда, бульйонки та інші), для створення фону, розтушовки, плавних переходів квітів у пейзажному та абстрактному розписі.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик