Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Пилки-бафи для нігтів

Фільтри

Пилки-бафи для нігтів

У сучасній індустрії краси велика увага приділяється процедурам поліпшення зовнішнього вигляду нігтів, включаючи нарощування. Відомі компанії світового рівня з гігантськими оборотами реалізують великий асортимент продукції для нігтьового сервісу, з кожним роком пропонуючи все більш покращені рішення.

Одним з найважливіших інструментів у цій галузі є пилка для нігтів. Пилки бувають різної форми та абразивності, деякі з них виділені у свою власну групу. Наприклад, баф для нігтів - це пилка прямокутної форми, призначена для обробки штучних покриттів, корекції нарощених нігтів, а також шліфування та полірування природних нігтів перед нанесенням гелів або гель лаків.

Бафи відрізняються за формою та видом матеріалу, з якого виготовлений інструмент. Найчастіше у продаж надходять бафи з поліетиленової піни, пластику або бавовняної основи. Раніше бафи виготовляли здебільшого із замші, яку отримували з бичачої шкіри. Навіть у перекладі слово баф означає товста бичача шкіра, інший варіант перекладу - полірувати. Однак такі бафи досить складно дезінфікувати, тому вони частіше купуються для особистого використання, а в салонах більше застосовують бафи із пластику. Форма бафів не відіграє великої ролі, зазвичай кожен майстер підбирає інструмент, з яким йому буде зручно працювати і який тішить око. Це може бути як звичайний шліфувальний прямокутний баф, так і шліфувальний овальний баф, всілякі варіанти у вигляді бумерангу та інше. Крім того, бафи та бруски для шліфування та полірування поділяють за рівнем жорсткості (абразивності). Бафи та шліфувальні бруски за ступенем абразивності, що вимірюється в гритах, бувають:

  • Бруски з абразивністю 60-100 грит - використовуються для запила штучних покриттів, таких як гель або акрил.
  • Бафи та пилки з абразивністю від 100 до 150 грит – застосовують для підпилювання штучних нігтів та надання їм необхідної форми.
  • Бафи з абразивністю до 240 грит - також використовують частіше для обпилювання штучних нігтів, для зняття штучних покриттів. Якщо ж у клієнта досить груба природна нігтьова пластина, то бафи з такою абразивністю також будуть корисними.
  • Шліфувальний бафер із абразивністю понад 240 грит – вже підходить для роботи з натуральними нігтями. З його допомогою можна шліфувати нігті перед нанесенням гель лакових або гелевих покриттів для кращого зчеплення матеріалу з нігтьової пластини.
  • Високоабразивні бафи та пилки (від 800 грит) призначені для полірування нігтьової пластини натурального нігтя.

Бафи завжди мають як мінімум дві робочі поверхні з різним ступенем абразивності. Однією стороною зазвичай здійснюється грубіша обробка, при якій видаляються помітні недоліки, а другою - завершальна і поліруюча процедура, яка дозволяє видалити подряпини, нанесені в попередньому процесі.

Асортимент пилок-бафів таких виробників:

Купити пилку-баф для нігтів у Києві з доставкою по Україні

Інтернет-магазин Bone пропонує широкий асортимент продукції для манікюру від відомих виробників світового рівня. У нас Ви можете вибрати та купити пилки-бафи для нігтів будь-якої абразивності та форми, причому за найоптимальнішими цінами. Щоб підібрати необхідні інструменти для роботи в салоні або для особистого використання, читайте описи бафів для нігтів в даному розділі. У магазині діє оперативна доставка по Києву та Україні, а це означає, що Вам достатньо лише вибрати все необхідне для манікюру або педикюру, наприклад, баф або шліфувальний брусок для нігтів, і в найкоротший термін Ви отримаєте їх до себе додому.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик