Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Кольорові акрили Kodi

Фільтри
Об'єм

Кольорові акрили Kodi – рішення для креативних ідей

Здавалося б, чим ще можна здивувати у сфері нарощування акрилових нігтів? Ця процедура давно вкоренилася в переліку послуг модних салонів краси та нейл майстрів, які працюють на дому. Багатьом припало до душі створення гарних, міцних та міцних нігтів штучним методом. Декілька годин витраченого часу - і в результаті - на вигляд максимально натуральні, блискучі, доглянуті нігті, і жодних манікюрних турбот на пару тижнів. Ця мрія сучасних зайнятих жінок давно втілилася у реальність і стала фінансово доступною.

Але, зіткнувшись з вимогами і побажаннями клієнтів, що постійно зростають, передові компанії в нігтьовій індустрії змушені були придумати кольорові акрили. Компанія Kodi Professional не є винятком.

Представлені в акриловій системі кольорові акрили Kodi – це високоякісні порошкові пудри з додаванням різних кольорових пігментів. Традиційно вони широко використовуються в нейл-арті для створення різних барвистих дизайнів, тривимірного (скульптурного) або плоского. Їх можна використовувати також для традиційного моделювання нігтів.

Нарощування нігтів кольоровим акрилом Kodi принесе Вам лише задоволення. Адже кольорові акрили Коді мають унікальні хімічні та фізичні властивості, неперевершені характеристики, завдяки яким вони дуже тонко лягають, витягуються пензлем без розривів. За міцністю та якістю вони нічим не поступаються традиційним базовим акрилам Коді.

Чим хороші кольорові акрилові пудри Коді

Серед основних особливостей кольорових акрилів Kodi можна виділити такі:

  • частинки кольорових акрилових пудр повністю фарбовані кольоровим пігментом, за рахунок чого при нарощуванні нігтів кольоровим акрилом Kodi досягається насиченість та однорідність кольору. Відсутня ймовірність появи ефекту розмитості, який може виникнути, якщо Q-мономер (ліквід) нерівномірно змиває кольоровий пігмент із частинок пудри, фарбованих лише оболонкою. За допомогою кольорових акрилів Kodi Ви можете створити чіткі лінії дизайну, зберегти контрастні межі між кольорами, уникнути змішування пігментів один з одним. Це особливо актуально для мармурового дизайну.
  • кольорові акрили для нігтів Kodi мають дуже дрібний помел, що свідчить про їхню високу якість. Ступінь помелу пудри впливає також швидкість полімеризації. Чим дрібніші частки матеріалу, тим швидше він полімеризується. І відповідно потрібна менша кількість каталізатора (бензоїл-пероксиду, BPO) у його складі, який є токсичним. Крім цього, майстер при нарощуванні кольоровим акрилом Kodi дрібного помелу може не турбуватися про появу повітряних бульбашок, оскільки мономер легше і швидше проникає між частинками пудри, рівномірно просочуючи матеріал і повністю витісняючи з нього повітря.
  • завдяки зниженому вмісту бензоїл-пероксиду кольорові акрили Kodi славляться високою пластичністю, що значно полегшує майстру його нанесення на нігтьову пластину. Матеріал легко згладжується.
  • оптимальне співвідношення високої якості та ціни кольорових акрилів для нігтів Kodi. Придбати кольоровий акрил Kodi Ви можете у нашому спеціалізованому магазині за вигідними умовами.

Палітра кольорових акрилів для нігтів Kodi

Компанія Коді пропонує найбагатшу гаму кольорових акрилів.

Кольорові акрилові пудри Коді випускаються у баночках по 4,5 гр. у двох серіях:

  • кольорові акрили Kodi серії G використовуються для фону. Гамма представлена ​​48 кольорами з додаванням дрібного гліттера (G1-G36) та мікропаличок (G37-G48). Ця серія акрилів допоможе Вам створити як витончені та ніжні, так і ексцентричні дизайни.
  • палітра кольорових акрилів Kodi серії L представлена ​​72 кольорами і використовуються для створення об`ємних дизайнів і фонів.

У нас Ви можете купити кольоровий акрил Kodi будь-якого кольору та серії.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик