Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Косметичні дерев`яні шпателі

Фільтри
Тип

Депіляція воском сьогодні залишається найпопулярнішим способом видалення небажаного волосся на тілі. Завдяки відносно невисокій вартості витратних матеріалів та якісному тривалому результату, воскова депіляція має попит, як у салонах краси, так і в домашніх умовах. Купити спеціальне обладнання для видалення волосся воском сьогодні дуже просто.

Косметичні шпателі відносяться до одного з обов`язкових витратних матеріалів. Шпателі дерев`яні просто незамінні, якщо Ви працюєте з баночним воском або воском, розфасованим у брикетах, гранулах, пігулках тощо. На відміну від касетних восків , які наносяться за допомогою вбудованого ролика, «розсипний» віск вимагає спеціального баночного воскоплаву з алюмінієвою ємністю та додаткового інструменту для його нанесення.

Який шпатель для воску вибрати

Залежно від упаковки косметичні шпателі можна поділити на дві категорії:

  • стерильні косметичні шпателі. Кожен із таких шпателів у загальній коробці додатково поміщений в індивідуальне впакування. Найчастіше вони використовуються в медичній практиці (в педіатрії, оториноларингології, при проведенні масових медичних профілактичних оглядів і т.д.).
  • шпателі дерев`яні нестерильні розфасовуються в одну загальну упаковку і ідеально підходять для нанесення воску, парафіну, різних косметичних засобів, що скрабують та інших, та іншого. Шпателі для воску виготовлені з екологічно чистих твердолистяних порід деревини, які відрізняються особливою міцністю, міцністю, твердістю, і водночас достатньою гнучкістю та еластичністю. Це дозволяє забезпечити достатній натиск на шкіру ділянки, що обробляється при нанесенні воску, що надалі позитивно позначається на результаті процедури. Косметичні шпателі мають ідеально гладку шліфовану робочу поверхню і краї, що робить нанесення воску як на тіло, так і на обличчя абсолютно комфортним і приємним.

Завдяки економічній ціні, дерев`яні шпателі вважаються, як правило, одноразовим інструментом, особливо для професійних майстрів, що працюють в салонах краси та інших косметологічних закладах. Для індивідуального застосування в домашніх умовах шпателі воску можна використовувати багаторазово. Ви завжди можете очистити їх за допомогою спеціальних очищувачів (наприклад, GiGi Sure Clean, Tanoya Cleaning Oil та ін), продезінфікувати ( Hive Surgical Spirit ) і помістити в стерилізатор для забезпечення якісного та належного догляду. Для багаторазового використання підходять металеві шпателі.

Крім цього шпателі дерев`яні відрізняються довжиною, шириною, товщиною та формою. Найзручніше працювати шпателем для воску середньої довжини. Широкі дерев`яні шпателі використовуються для нанесення воску на великих оброблюваних ділянках (ногах, руках), а вузькі – у зоні бікіні, пахв та на обличчі.

Де придбати косметичний шпатель

Купити косметичний шпатель для воску можна у нашому спеціалізованому магазині. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками у б`юті індустрії, які гарантують безпеку проведення косметологічних процедур та високу якість своєї продукції. Найвигідніше купити косметичні шпателі у великих упаковках по 50 та 100 шт.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик