Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Дезінфектори для інструментів

Фільтри

Дезінфектори для інструментів

Багато жінок відвідують манікюрні салони для того, щоб привести свої руки (нігті) до ладу, особливо напередодні свят. Однак ця процедура може бути небезпечною, якщо майстер не використовуватиме у своїй роботі хороші засоби для дезінфекції інструментів. Адже стерилізація відіграє важливу роль, і професіонал своєї справи має подбати про безпеку манікюру кожного клієнта. Саме тому дуже важливі якісні дезінфектори та стерилізатори для рук та інструментів. На нашому офіційному сайті ви можете замовити тільки найякісніші дезінфектори для інструментів. Щоб переконатися в якості нашої продукції, ви можете прочитати відгуки задоволених покупців та переглянути фото товарів у нашому інтернет-магазині «Bone».

Які дезінфектори для інструментів найкраще купувати? Асортимент

У нашому інтернет-магазині Bone ви можете купити онлайн рідини таких відомих брендів:

Виробник: Anios

Даний виробник дезінфікуючих препаратів родом із Франції і є одним із лідерів на європейському ринку. Компанія володіє трьома дослідницькими лабораторіями та використовує під час виробництва продукції нові досягнення. Усі дезінфікуючі засоби для манікюрних інструментів цього бренду відповідають європейським стандартам та мають відповідні сертифікати.

 • Surfanios Lemon Fresh 20 мл Концентрат для дезінфекції поверхонь. Даний дезінфектор має подвійну дію: дезінфекція + глибока очищення ІМН і поверхонь. Не містить у своєму складі альдегідів, фенолу та активного хлору. Робочі розчини згідно з європейськими директивами 1999/45/ЄС та 67/548/ЄЕС безпечні для здоров`я людей та навколишнього середовища.
 • AnioSept Activ 20 г , Засіб для дезінфекції інструментів. Засіб немає окисних властивостей, застосовується як водних робочих розчинів, без запаху. Не містить токсичних сполук важких металів, а також бору.
 • Surfanios Lemon Fresh 1 л Концентрат для дезінфекції поверхонь. Не містить альдегідів, фенолу та активного хлору. Безпечний для здоров`я людей та навколишнього середовища, також не ушкоджує різні види поверхонь (у тому числі скло, гума, метал, полімерні матеріали). Не викликає помутніння плексигласу і залишає розлучень. Можна використовувати у присутності пацієнтів.
 • AnioSpray Quick NPC 1 л без розпилювача, Дезінфекційний засіб без запаху для обробки поверхонь та виробів медичного призначення. Призначений для обробки поверхонь та виробів медичного призначення, зокрема інструментів. Сумісні з такими матеріалами, як нержавіюча сталь, алюміній, мідь, латунь, поліетилен, поліпропілен, полістирол, поліамід, твердий та м`який поліхлорвініл, тефлон, вітрон, силікон, латекс, гума та ін.
 • Surfanios Premium NPC 5 л . Засіб для ефективної дезінфекції та глибокого очищення поверхонь та виробів, дезінфекції, в т.ч. поєднаної з передстерилізаційним очищенням та стерилізації інструментів. Не містять алергенів. Добре сумісні з матеріалами.
 • AnioSept Activ 1 кг . Це концентрований дрібнозернистий порошок білого кольору, який добре розчиняється у воді. Засіб немає окисних властивостей, застосовується як водних робочих розчинів, без запаху. Робочі розчини Аніосепт Актив мають хороші миючі властивості, при цьому не пошкоджуючи виробів з металу, скла, полімерних матеріалів, гуми, дерева, кахлю та ін., легко змиваються з поверхонь, не залишаючи нальоту та плям на поверхні об`єктів, що піддаються обробці. Не містить токсичних сполук важких металів, а також бору. Розчин можна використовувати багаторазово протягом 24 годин.

Виробник: Bode

Одна з провідних європейських компаній-виробників антисептиків та дезінфікуючих засобів. Компанія з Німеччини цілком виправдовує приказку про традиційну для німців високу якість продукції.

 • Bacillol AF 500 мл , Спиртовий швидкодіючий дезінфекційний засіб. Не містить альдегідів, ефективний проти гепатиту В, С та СНІДу, проти туберкульозу – 30 сек (!), не залишає опадів та добре змочує поверхні.
 • Microbac Forte 20 мл , Дезінфікуючий миючий засіб для поверхонь. Призначений для поверхонь без альдегіду з матеріалозахисними властивостями. Мікробак форте є речовиною синергічної дії, яка вживається в тих областях, де неможливе застосування засобів, що володіють дратівливим запахом.
 • Baсillol AF 50 мл . Бацилол АФ призначений для швидкої дезінфекції виробів медичного призначення, а також усіх нечутливих до спиртів поверхонь: у лікарнях та у лікарській практиці, у медичних лабораторіях та ін; у стоматології (у тому числі дезінфекція прямих та кутових стоматологічних наконечників) тощо; для важкодоступних поверхонь та предметів; у фармацевтичній, харчовій, косметичній промисловості тощо.
 • Bodedex Forte 2 л , Cильнодіючий рідкий очищувач для інструментів. Сильний очищаючий ефект навіть при забрудненнях, що важко видаляються (кров, білок, секрети, жири і т.д.), захищає матеріали від корозії. Легко та повністю змивається, низьке піноутворення, відсутність запаху та кольору у робочих розчинів.
 • Dismozon pur 30 г , Порошок для дезінфекції.

Виробник: Jerden-Proff

Виробник займає одне з лідируючих місць на вітчизняному ринку з продажу засобів та матеріалів для манікюру/педикюру, у тому числі дезінфекторів для манікюрних інструментів.

 • Fastclean Jerden Proff 500 мл , Дезінфектор для інструментів. Призначений для манікюрних та перукарських інструментів. Має бактерицидну дію, не шкодить інструментам їх металів і не містить хлору, фосфору, альдегідів, кислот, абразивів.

Як вибрати найкращий дезінфектор для інструментів і які властивості він повинен мати?

 • Бактерицидна дія. Насамперед хороший дезінфектор повинен позбавляти різних видів вірусів, бактерій і грибів, які провокують різні захворювання.
 • Спеціалізація. Дбайливо впливати на матеріал інструментів. Це означає, що розчин, що дезінфікує, не повинен призводити до корозії, якщо він призначений для стерилізації інструментів з металу.
 • Безпека. Дезінфектор має бути безпечним для людини, тобто не містити шкідливих речовин.

Як користуватись дезінфекторами для інструментів?

Такий товар, як дезінфектор для інструментів, виробники випускають у вигляді:

 • Концентрату, який під час використання необхідно розводити;
 • Порошкоподібний дезінфектор, який застосовується у вигляді водних розчинів;
 • Готовий засіб для дезінфекції, який використовують у нерозведеному вигляді;
 • Дезінфектор для манікюрних та інших інструментів у вигляді спрею.

Власне, послідовність кроків із стерилізації манікюрних інструментів залежить від виду дезінфектора. Наприклад, нерозведені засоби краще повністю наносити на поверхню за допомогою спеціальних серветок. Спреями оббризкують ділянку інструменту, що підлягає знезараженню. У деякі дезінфікуючі розчини інструменти повністю занурюють.

Де купити професійні дезінфектори для інструментів в Україні (Києві)?

Придбати за доступною ціною дезінфектори для інструментів ви можете у нашому інтернет-магазині Bone. На нашому офіційному сайті ви можете замовити все необхідне для здійснення якісного, а головне безпечного манікюру. Ми маємо лише сертифіковану продукцію, яка відповідає всім світовим стандартам. У нашому інтернет-магазині «Bone» працюють кваліфіковані співробітники, які з радістю вас проконсультують та нададуть потрібну інформацію. На сайті ви можете замовити будь-який необхідний для вас товар за низькими цінами, доступними навіть для людей з невисоким доходом. Замовити ви можете не виходячи з дому, замовивши доставку через інтернет або за телефонами:

 • 063-233-34-24;
 • 095-799-799-6;
 • 067-799-799-6.

Наше кредо – найвища якість обслуговування. Асортимент товарів, які пропонує магазин, постійно зростає. Ми маємо намір регулярно інформувати вас про нові пропозиції та акції. Слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб не пропустити низькі ціни, особливо напередодні свят, якщо ви досі не встигли купити подарунок своєї другої половинки.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик