Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Одноразові серветки для манікюру

Фільтри

Використання одноразових серветок стало обов`язковою умовою для якісної та комфортної роботи сучасного професійного майстра в галузі краси. Вони підвищують рівень культури обслуговування, забезпечують гігієнічну безпеку, допомагають заощаджувати на пранні та дезінфікуючих засобах.

Де використовувати одноразові серветки

  • одноразові серветки для манікюру та педикюру призначені для видалення вологи, а також різних забруднень з нігтів, шкіри рук та стоп клієнта; як килимки під інструмент, для робочого місця або під ноги у вертикальних соляріях та іншого.
  • серветки для більшості косметологічних процедур: для різних процедур, що очищають, чищення обличчя, накладання косметичних масок і т.д.
  • серветки для СПА процедур

Переваги використання одноразових серветок

  • швидкість, простота та акуратність є основними складовими успіху одноразових серветок для манікюру та інших косметичних процедур.
  • економія часу та фінансів. З одноразовими серветками Ви значно скорочуєте час на підтримку чистоти, а також фінансові витрати на воду та електроенергію, які потрібні на стомлююче прання виробів із текстилю.
  • клієнти залишаються задоволеними не лише якістю послуг, а й комфортними відчуттями протягом усього часу процедури.

Які одноразові серветки для манікюру вибрати

Для досягнення максимальної якості, комфорту та зручності, серветки повинні бути з натурального гіпоалергенного та гігієнічно безпечного матеріалу, що має високі бар`єрні властивості. Сьогодні професійні майстри віддають перевагу одноразовим серветкам з таких матеріалів:

  • одноразові серветки спанлейс виготовляються з віскози та поліефіру у різному співвідношенні. Чим більше у складі вміст віскози, тим вища їхня якість. Одноразові неткані серветки зі спанлейсу мають приємні і комфортні тактильні властивості.
  • одноразові серветки спанлейс ламінований мають поверхню з посиленими вологовідштовхувальними властивостями, внаслідок чого косметичні засоби залишаються на шкірі клієнта, а не переносяться на шкіру майстра або залишаються на матеріалі.
  • одноразові безворсові серветки з целюлозного волокна не залишають на поверхні ні найменших ворсинок, тому часто застосовуються для очищення і знежирення нігтьової пластини при виконанні манікюру і педикюру. При використанні серцевих безворсових штучні покриття наносяться на нігті ідеально.
  • багатошарові паперові серветки.

Де придбати одноразові серветки

Купити одноразові серветки Ви можете у нашому інтернет магазині серветок та іншої одноразової продукції. Це вигідно, оскільки у нас представлений широкий асортимент товарів для манікюру, педикюру та косметологічних процедур. Одноразові серветки в рулоні займають трохи місця, зручні у використанні, легко відриваються лише по перфорації. Купівля одноразових серветок оптом дозволить заощадити кошти за рахунок вигідної системи знижок, що діє в нашому магазині.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик