Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Дотс

Фільтри
Бренд

Сучасна індустрія дизайну нігтів у результаті постійних удосконалень пропонує новітні інструменти, що полегшують роботу майстрам, а також широкі можливості для самостійної практики. Дотс - один із таких інструментів, який допомагає легко та просто створювати красиві малюнки на нігтях. Манікюр дотсом став досить затребуваним останнім часом. Люди люблять все практичне, особливо якщо воно спрощує знайомі процедури і допомагає виглядати красиво без зусиль.

Що являє собою дотс для нігтів та манікюру

За формою дотс для дизайну нігтів, купити який можна прямо тут, є тонкою паличкою з наконечником у вигляді металевої кульки. У продажу є односторонні та двосторонні дотси. Досить вигідні та популярні серед споживачів набори дотсів в Україні, в якій кожна паличка дотс оснащена наконечниками різних розмірів. З їх допомогою майстер або сам користувач може наносити на підготовлені нігті малюнки у вигляді точок, горошин, ліній, ком та інше, створюючи, таким чином, легкі та естетичні дизайни. Тепер для розпису нігтів не обов`язково використовувати кисть. Дотс помітно полегшує роботу і дає більше можливостей. Цей інструмент зовсім не замінює пензля. Дотс для нігтів дозволяє щось нове у нейл дизайні. Всі відомі виробники товарів для нейл промисловості випускають свої власні колекції дотсів. Прямо в даному розділі нашого віртуального магазину можна вибрати та купити такі товари для нігтьової індустрії, як:

Чому варто вибирати дотс для дизайну та малювання на нігтях

Створити манікюр за допомогою дотсу легко та просто. Можна також робити педикюр дотсом

Не всі можуть легко орудувати пензликом і малювати дійсно гарний розпис нігтів. Однак багато жінок хочуть відчути себе творцем та реалізувати власні таланти. У такому разі просто необхідно купити дотс для нігтів. Крім того, майстри манікюру також високо оцінюють цей інструмент, оскільки композиції, виконані дотсом, прості у виконанні та привабливі водночас.

Дотси, ціна яких цілком буває різною, допомагають виконувати дизайн нігтів за допомогою основних елементів:

  • Гірлянди крапок. Техніка полягає в тому, що кожні наступні точки, виконані дотсом на нігтях менші за попередні за розміром. Таким чином, майстер або сам користувач може намалювати на нігтях, наприклад виноградне гроно.
  • Коми, які дозволяють створювати гарні розписи.
  • Будь-які лінії та штрихи. Дуже зручно малювати дотсом листочки та пелюстки квітів.

Цей інструмент зручний при створенні будь-якого виду манікюру або педикюру. Особливо комфортно виконувати манікюр гель лаком та дотсом.

Купити дотс для нігтів в інтернет магазині Києва з доставкою по Україні

На нашому сайті Ви знайдете широкий асортимент інструментів дотс, купити який можна за вигідною вартістю. Інтернет магазин спеціалізується на продажу товарів для нігтьового сервісу та нейл дизайну. Це означає, що, купуючи дотси або інші косметичні матеріали та манікюрні інструменти у нас, покупець отримує великі вигоди. А саме:

  • Широкий асортимент дотсів та інших товарів даної спрямованості.
  • Всі інструменти, матеріали та засоби лише від відомих виробників, які гарантують високу якість своєї продукції.
  • Низькі ціни на всі товари нейл індустрії, чи це гель лак, дотс або інша продукція.
  • Всі інструменти та матеріали для манікюру, педикюру та дизайну нігтів зібрані в одному місці. Також можна підібрати креми та інші засоби догляду за шкірою.
  • Купити дотси та інші товари можна з будь-якого міста, для цього в магазині організована оперативна доставка.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик