Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Фольга зі спонжем для зняття гель-лаку

Фільтри
Тип

Процедура нанесення та зняття гель-лаків проходить за спеціальною технологією та вимагає певних правил. Багато хто примудряється обійти деякі з них, використовуючи, наприклад, звичайну рідину для видалення лаку замість спеціальних засобів для зняття гель-лакового покриття або видалення липкого шару. Однак такий матеріал як фольга для зняття гель лаку Ви нічим не зможете замінити.

Фольга на гель лак – це необхідний та незамінний аксесуар для любителів гель-лакового манікюру, оскільки багато в чому спрощує процедуру видалення покриття:

  • фольга для зняття шелаку забезпечує глибший контакт рідини Remover з матеріалом на нігтьовій пластині;
  • фольга допомагає створити та зберегти необхідний температурний режим, що робить процедуру більш результативною та швидкою;
  • фольга допомагає запобігти травмуванню шкіри навколо нігтя та самої нігтьової пластини, а також зняти гель лакове покриття правильно;
  • зняття гель лаку за допомогою фольги залишає ніготь абсолютно чистим;
  • фольга для зняття гель лаку призначена для зняття будь-яких розчинних гелів з формулою soak off;
  • використання фольги для зняття шелаку дозволяє заощаджувати інші матеріали, наприклад, рідкий засіб для видалення покриттів.

Види фольги для зняття гель лаку

  • алюмінієва фольга у рулоні – економічний варіант упаковки.
  • алюмінієва фольга в рулоні з ножем – у наборі з фольгою є спеціальний ніж для зручного та точного відриву.
  • алюмінієві обгортки (замотування) зі спонжем – вже готові шматочки фольги, на яких закріплені бавовняні або паралонові спонжі невеликого розміру. Спонжі для видалення гель лаку створені таким чином, що рідина для зняття покриття контактує тільки з нігтьової пластини, не потрапляючи і не пошкоджуючи шкіру навколо нігтя.
  • бавовняні замотки із спонжем та липкою основою – також готові обгортки для видалення гель лаку на бавовняній основі.

Використання готових професійних замоток зі спонжем для зняття гель лаку значно підвищує солідність та культурний рівень салонів краси та нейл майстрів. Будь-яка фольга для зняття гель лаку – це одноразовий матеріал, призначений для одного застосування.

Як використовувати фольгу для зняття шелаку

Використовуючи фольгу на гель лак в рулоні перед видаленням покриття її необхідно нарізати на невеликі шматочки, щоб можна було загорнути третину пальця. Підготуйте також невеликі шматочки вати розміром із нігтьову пластину. Надалі необхідно трохи змочити кожен рідиною для зняття гель лаку, прикласти до нігтьової пластини та загорнути фольгою. Увага: загортати потрібно блискучою стороною всередину, оскільки вона має великі відбивні властивості, внаслідок чого тепло не розсіюється і не поглинається фольгою, а залишається всередині намотаного конуса на палець. В результаті під дією тепла рідина для зняття гель лаку діє швидше. Спонжі для видалення гель лаку – це готовий продукт, який можна одразу використати.

Загорнуті нігті залишають на 15-20 хвилин. Потім круговими рухами знімають обмотку і залишки гель лаку прибирають апельсиновою паличкою або пушером.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик