Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Професійні фрезери для манікюру в інтернет магазині Bone.ua

Фільтри

Фрезери для манікюру - професійний інструмент для виконання якісного апаратного манікюру та педикюру. Вони мають кілька різних насадок, які допомагають усунути мертві клітини кутикулі, удалити мозолі та грубу шкіру, а також полірувати та шліфувати ніготь. Наш інтернет магазин Bone.ua пропонує сертифіковані професійні фрезери для манікюру відомих брендів SaeYang Microtech , MARATHON 3 Champion , VIVIDRIL , Bucos , FOX , KODI .

Ми рекомендуємо звернути увагу на такі бренді як Strong/стронг, lina mercedes, marathon, nail drill, marathon 3 champion, simei. У нашому асортименті ви знайдете фрезери з різною швидкістю обертання та різними типами насадок, такі як маленька конусоподібна насадка, стандартна ромбоподібна насадка, насадка для шліфувальних ковпачків, керамічна насадка фрезера, фрезер для манікюру Міні, м`які шліфувальні колпачки.

Наші фрезери для манікюру мають високу якість та доступну ціну. Ми рекомендуємо покупцям бути пильними та уникати підробленої продукції, яка наповнює більшу частину ринку країни. Для того, щоб переконатися в якості наших фрезерів, ви можете переглянути фото/відео та прочитати відгуки задоволених покупців на нашому офіційному сайті Bone.UA

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик