Каталог

Контакт-центр

067-799-799-6

с 10:00 до 18:00

Контакт-центр

067-799-799-6

Пн.-Пт. с 10:00 до 18:00

Сб. с 10:00 до 15:00

Вс. выходной

Обратный звонок Быстрый заказ по телефону

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время

КАТАЛОГ

Контакт-центр

067-799-799-6

Пн.-Пт. с 10:00 до 18:00

Сб. с 10:00 до 15:00

Вс. выходной

Обратный звонок

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Професійні фрезери для манікюру в інтернет магазині Bone.ua

Фильтры

Фрезери для манікюру - професійний інструмент для виконання якісного апаратного манікюру та педикюру. Вони мають кілька різних насадок, які допомагають усунути мертві клітини кутикули, видалити мозолі та грубу шкіру, а також полірувати та шліфувати ніготь. Наш інтерет магазин Bone.ua пропонує сертифіковані професійні фрезери для манікюру відомих брендів SaeYang Microtech, MARATHON 3 Champion, VIVIDRIL, Bucos, F.O.X., KODI.

Ми рекомендуємо звернути увагу на такі бренди як Strong/стронг, lina mercedes, marathon, nail drill, marathon 3 champion, simei. В нашому асортименті ви знайдете фрезери з різною швидкістю обертання та різними типами насадок, такі як маленька конусоподібна насадка, стандартна ромбоподібна насадка, насадка з діамантовим напиленням для педикюру, насадка для шліфувальних ковпачків, керамічна насадка конус, набір металевих насадок для фрезеру, керамічні насадки для фрезера, фрезер для манікюру Міні, м'які шліфувальні ковпачки.

Наші фрезери для манікюру мають високу якість та доступну ціну. Ми рекомендуємо покупцям бути пильними і уникати підробленої продукції, яка наповнює більшу частину ринку країни. Для того, щоб переконатися в якості наших фрезерів, ви можете переглянути фото/відео та прочитати відгуки задоволених покупців на нашому офіційному сайті Bone.UA

Подпишитесь, чтобы получать последние обновления

Корзина

Оберіть мову сайту:

російська українська English Ivrit