Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Продукція Gigi для депіляції та парафінотерапії

Косметика GiGi для депіляції та парафінотерапії

Сьогодні однією з найбільш насущних та затребуваних косметичних процедур вважається гігієнічне, ефективне та комфортне видалення волосся на обличчі та тілі, завдяки чому шкіра надовго залишається гладкою та чистою.

Американська компанія GiGi, заснована експертом в галузі краси та популярних салонних послуг Ligia Colombo, має 30-річний досвід у галузі розробки та виробництва професійної косметики gigi для депіляції та парафінотерапії GiGi.

Професійна косметика gigi для воскової депіляції та парафінотерапії вже протягом багатьох років займає лідируючі позиції серед інших професійних методик у цій галузі. Продукція компанії призначена не тільки для професійного використання в салонах, а й у домашніх умовах. Підтримуючи неперевершену якість, косметика gigi користується високим попитом не тільки на території Америки, а й у Європі та інших країнах світу.

Асортимент GiGi складається з різноманітних засобів та матеріалів для видалення волосся (м`які та тверді воски для депіляції GiGi, аплікатори та шпателі, смужки для видалення воску зі шкіри), засобів для догляду за шкірою під час процедури депіляції, препаратів для парафінотерапії GiGi, а також необхідного професійне обладнання.

Засоби Gigi для депіляції

Депіляція GiGi – це ефективне і водночас делікатне видалення небажаного волосся в області обличчя та тіла. Завдяки унікальним натуральним інгредієнтам, цінним мікроелементам та вітамінам, що входять до складу препаратів для депіляції GiGi, дана косметична процедура доставляє клієнту відчуття комфорту та безболісності, надає дбайливий та лікувальний вплив на шкіру, яка, безсумнівно, піддається стресу під час процедур. Засоби спеціально розробленої системи депіляції GiGi діють на всіх етапах процедури, торкаючись нижніх шарів епідермісу та коріння волосся, забезпечуючи, таким чином, більш тривалий та ефективний результат.

Засоби Gigi для парафінотерапії

Парафінотерапія GiGi – це дуже популярна, одночасно косметична та фізіотерапевтична процедура, яка надає сприятливий, лікувальний та релаксуючий вплив на сферу застосування. Засоби для парафінотерапії GiGi містять лише якісні корисні інгредієнти, здатні надавати відновлюючу дію на шкіру, загоювати мікротріщини та інші ушкодження, профілактику ортопедичних та інших захворювань опорно-рухового апарату. Найбільш потрібні процедури парафінотерапії GiGi в області рук, обличчя та ніг.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик