Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Пилки для шліфування нігтів

Фільтри

Красу жінки часто оцінюють за рівнем доглянутості її рук, зокрема за якістю манікюру. Практично будь-який вид манікюру пов`язаний зі шліфуванням та поліруванням нігтьової пластини. Для природного блиску нігтів навіть досить лише добре їх відполірувати, чому передує процедура шліфування (грубішої обробки в порівнянні з поліруванням). Якщо ж передбачається нанесення на нігті гель лакових покриттів, у такому разі також шліфують нігті для зняття блиску та кращого зчеплення з нігтьової пластиною. Тому без набору гарних пилок для шліфування не обійдеться жоден манікюрний салон. Для особистого використання також варто купити пилку для шліфування нігтів, вона може стати в нагоді навіть при невеликих пошкодженнях нігтьової пластини, часом достатньо буде запиляти ділянку з тріщиною.

Шліфування нігтів – процедура усунення недоліків нігтів

Шліфування нігтів застосовують у різних ситуаціях:

  • Як підготовчий етап перед поліруванням
  • Для зняття блиску перед нанесенням гель лакових покриттів
  • У разі виникнення нерівностей нігтів, для їх дбайливого усунення
  • Для зняття плям на нігтьовій пластині, що виникли від неправильного застосування лаку

Пилочка для шліфування нігтів – незамінний помічник фахівця з манікюру

Шліф-пилочка для нігтів буває різної жорсткості. Рівень жорсткості (або абразивності) вказується у гритах. Щоб зрозуміти, наскільки жорстка пилка, потрібно подивитися на кількість грит, чим більше число, тим м`якший інструмент. Часто пилки бувають двосторонні з різним ступенем абразивності. Однією стороною усуваються нерівності на штучних нігтях, а друга сторона призначена для шліфування натуральних нігтів та зняття з них блиску перед нанесенням гель лаків. Також зустрічаються чотиристоронні бруски для шліфування, які дуже зручні в застосуванні і коштують відносно недорого за рахунок відсутності додаткових елементів у вигляді ручки, наприклад.

Купуйте в магазині Bone.ua пилочки для шліфування нігтів

Інструменти названих брендів однаково якісні і рекомендуються для застосування в манікюрних салонах і для домашнього використання. Виробники цінують свою репутацію, а це означає, що гарантується безпека матеріалів, з яких виготовлені пилки для шліфування нігтів, як і всі інші інструменти та матеріали.

Купити пилочки-шліфувальники для нігтів в інтернет магазині Києва

Придбати шліфувальники для нігтів за ціною, набагато вигіднішою за роздрібну, можна в нашому інтернет магазині Bone, який спеціалізується на продажу інструментів та матеріалів для манікюру. У даному розділі сайту Ви знайдете шліфувальники від відомих перевірених виробників манікюрної продукції, якості яких довіряють майстри з усього світу. Ціни на всі інструменти дуже оптимальні, ми намагаємось зробити наші товари доступними кожній жінці та проводимо грамотну цінову політику. Також ми здійснюємо доставку вибраних товарів по всій Україні, включаючи місто Київ. Дивіться каталог, читайте опис пилок для шліфування, вибирайте і купуйте за найкращими цінами та швидкою доставкою. У разі виникнення питань, пов`язаних із вибором того чи іншого інструменту, звертайтесь за допомогою до менеджерів магазину.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик