Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Гелі CND

Фільтри
Тип
 UV-активний
 LED-активний
Об `єм
Липкий шар
 Є
Система
 Однофазний
 Трифазний
Колекція
Колір
белый
бежевый
розовый

Гелі Creative CND

Гелі CND дозволяють поєднати в собі переваги лаку та гелю. Як і будь-які інші гелі, гелі CND дуже легко наносяться, вони надають особливого блиску нігтям і роблять більш насиченим їх колір. Вони дуже прості у використанні, сприяють зміцненню натуральних нігтів. Гелі CND не мають запаху.

Гелі Creative не містять зайвих запахів, міцні та стійкі. Без сумніву, можна стверджувати, що Гелі Creative – це ідеальний засіб для самостійного бездоганного модного манікюру, який не вимагає при цьому використовувати нарощування нігтів.

Основні переваги гелів Creative:

  1. Гелі Creative дуже легко наносяться. Вам достатньо буде використовувати звичайний пензлик, за допомогою якого Ви зможете отримати рівний і тонкий шар, який покриє всю поверхню нігтя.
  2. Зручна у використанні кришка флакона, в якому знаходиться гель (легко закривається та не вислизає).
  3. Немає потреби у додатковій запилці нігтів перед нанесенням гелю. Вам достатньо використовувати звичайний дегідрат, який знижує ймовірність травми нігтя і м`яких тканин, що відносяться до нігтя.
  4. Гелі CND швидко висихають, якщо Ви використовуєте ультрафіолетову лампу, то займе весь цей процес зовсім небагато - всього одну-дві хвилини. Після того як поверхня нігтя висохла, вона залишається ідеально гладкою, без будь-яких нерівностей і напливів, а нігті при цьому виглядають абсолютно природно і не обтяжуються.

Придбати Гелі Creative Ви можете у нашому магазині за найнижчими цінами!

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик