Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Гелі EzFlow

Фільтри
Вид
 Гель
 Набір
Тип
Об `єм
 14 г
 14 мл
 56 мл
 236 мл
Липкий шар
Система
 Трифазний
Колекція
 Gel It! by EzFlow
Колір
белый
розовый

Гелі Ezflow для нарощування нігтів

Компанія Ezflow – перша організація, яка наголосила на якості матеріалів для нарощування нігтів. Після початку роботи вона зарекомендувала себе як один із найкращих виробників гелів та інших матеріалів для обробки та догляду за нігтями.

Гелі EzFlow – високоякісні гелі для моделювання нігтів, які були розроблені спеціально для нарощування шикарних нігтів з використанням класичної технології та технології французького манікюру. Бренд EzFlow дуже відомий і перевірений серед собі подібних до нігтьового сервісу. Гелі EzFlow є трифазними професійними гелями з щільного густого складу для комфортного і швидкого моделювання. Гель EzFlow зазвичай асоціюється з красивими червоними та білими відтінками гелю для френча, блакитно-прозорими гелями та безліччю інших аксесуарів та супутніх їм матеріалів, які призначені для нарощування нігтів та манікюру.

Поліпшена технологія ультрафіолетових гелів Ezflow

Гель EzFlow дуже просто у застосуванні та мають постійний склад, а все це досягається завдяки покращеній технології ультрафіолетових гелів та скороченому часу моделювання. Гель EzFlow має властивість досить в`язкої консистенції. Використовуючи гелі EzFlow, Ви отримуєте неймовірно міцні та гнучкі нігті, які при цьому не ламаються та виглядають надзвичайно красиво та натурально. Гелі EzFlow Ви можете придбати у нашому магазині у зручній для вас формі оплати та за низькими цінами.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик