Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Конструюючі гелі Harmony

Фільтри
Вид
 Гель
 Топ
 Кольоровий гель
Тип
 UV-активний
 LED-активний
Об `єм
 15 мл
 50 мл
 236 мл
Липкий шар
Система
 Однофазний
 Трифазний
Колекція
Колір

Hard Gel Harmony – № 1 для нарощування гелевих нігтів

Гелева система Harmony Hard Gel

Матеріали для нарощування нігтів гелем всесвітньо відомої каліфорнійської компанії Hand & Nail Harmony за результатами престижного конкурсу Inter Nail Charm Professional неодноразово були визнані найкращими матеріалами у цій галузі. У 2013 році на згаданому раніше конкурсі в Москві серед гелевих систем для нарощування багатьох професійних брендів перше місце отримала гелева система Harmony Gelish Hard Gel.

Гелева система Harmony Hard Gel це набір спеціальних засобів та матеріалів, необхідних для моделювання гелевих нігтів:

Дегідратор і праймер Harmony використовуються саме на стадії підготовки натуральних нігтів до процедури. Нігтьова пластина знежирюється та делікатно підсушується, видаляються залишки забруднень. Pro Bond забезпечує міцне та надійне зчеплення матеріалу з нігтьовою пластиною.

Конструюючий гель harmony служить для моделювання архітектури (форми, товщини, арки) штучних нігтів.

Гель-фарба яскраво білого кольору - це альтернатива білому harmony, що конструює гелю. Вона застосовується для промальовування чіткої та бездоганної лінії посмішки. Гель-фарба наноситься як лак, звичайним лаковим пензликом, і багатьом майстрам спрощує техніку викладання лінії посмішки конструюючим гелем і значно скорочує час самої процедури. Яскраво-біла гель-фарба для френча harmony має всі властивості гелю, легко наноситься, не розтікається, зберігаючи чіткі межі, тривалий час колір зберігає свою яскравість і насиченість.

Конструюючі гелі harmony наносяться на типси і форми, мають властивості самовирівнювання, вимагають стандартного часу полімеризації від 10 секунд до декількох хвилин, залежно від виду та потужності лампи.

Асортимент конструюючих гелів harmony

Революційні гелі Harmony Gelish Hard Gel для швидкого та ефективного моделювання нігтів – це:

  • конструюючий рожевий гель harmony Pink, за допомогою якого нігті набувають максимально натурального вигляду. Він може використовуватися як камуфлюючий гель для маскування недоліків натуральної нігтьової пластини.
  • конструюючий насичений рожевий гель harmony Dark Pink. За рахунок щільності кольору основний акцент падає на нігтьове ложе, створюючи сильний контраст із яскраво-білим вільним краєм.
  • конструюючий яскраво-білий гель harmony White – гель білого кольору для створення ідеального манікюру френч. Легко викладається, не розтікається, створює чітку лінію посмішки.
  • конструюючий прозорий гель harmony Clear Builder – кристал-прозорий, густий гель нового покоління, який служить для створення міцних нігтів, їх структури та арки.
  • прозорий гель harmony Clear, що зміцнює. Його можна викладати тонким шаром на натуральні нігті для їх зміцнення або використовувати як 3-юфазу для перекриття будь-яких гелевих та акрилових нігтів. До його складу входять оптичні підсилювачі яскравості, абсорбенти ультрафіолету для запобігання пожовтенню початкового кольору. Завдяки вдосконаленій молекулярній структурі гель має такі важливі властивості, як міцність та еластичність.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик