Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Гелі IBD

Фільтри
Вид
 Гель
 Топ
 Набір
Тип
 UV-активний
 LED-активний
Липкий шар
Система
 Однофазний
 Трифазний
Колекція
Колір
белый
розовый

Гелі ibd

Давно розроблена гелева технологія ibd досі є стандартом у професійному світі моделювання нігтів. Якщо Ви одного разу використовували гелі IBD, то Ви переконалися, що вони мають чудову якість, і напевно оцінили їх переваги. Якщо ви купите гель IBD, то ніколи не розчаруєтеся в них. Не бійтеся купувати їх тільки через те, що Ви не знайомі з цим брендом, запевняємо Ви не пошкодуєте.

При використанні гелів АйБіДі Ви можете бути впевнені в легкому нанесенні матеріалу, в економії часу майстра, міцних і міцних нігтях з природним виглядом. Майстер з моделювання нігтів має у своєму розпорядженні не тільки гелі, що конструюють, але і гелі для дизайну нігтів. Кольорові гелі IBD, гелі-ефекти та гелі з блискітками дозволяють створювати площинні та тривимірні дизайни. Гель-лаки, у свою чергу, дають хорошу альтернативу лаковим покриттям.

Хороший гель IBD - міцний, без бульбашок і з дзеркальним блиском

Все, що необхідно майстру для роботи з гелевою технологією, він може спокійно знайти в асортименті гелів IBD. Гель IBD має такі відмінні властивості: оптимальний склад (досить густий, але самовирівнюється), відсутність бульбашок, міцність, немає неприємних відчуттів при полімеризації (печіння і т.д.), кристальна прозорість, натуральні кольори, дзеркальний блиск і багато іншого - все це підкреслює високу якість та показує переваги використання гелів IBD.

Ви можете придбати IBD у нашому магазині за доступними цінами.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик