Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Конструюючі гелі Kodi

Фільтри
Вид
 Гель
 База
Тип
 UV-активний
 LED-активний
Липкий шар
 Є
Система
 Однофазний
 Трифазний
Колекція
 Kodi Build It Up Gel
Колір
белый
молочный
бежевый
розовый
фуксия
голубой

Штучні нігті за допомогою конструюючих гелів Kodi

Що таке конструюючі гелі?

Коли ми говоримо про моделюючі, скульптурні або конструюючі гелі, ми маємо на увазі один і той же матеріал для створення штучних нігтів. Простіше кажучи, це різні назви гелю, призначеного для викладання чи нарощування нігтів.

Нагадаємо, що традиційно існує три гелеві системи для нарощування нігтів, які відрізняються між собою кількістю фаз, що використовуються в роботі. Фази - це швидше навіть елементи, ніж етапи роботи, оскільки в будь-якому випадку при нарощуванні нігтів гель наноситься не менше ніж у два шари, але й не більше ніж три. Одного шару, як правило, недостатньо і до нескінченності покривати ніготь гелем теж немає необхідності, якщо використовувати тільки високоякісні матеріали.

У нашому магазині Ви знайдете широкий вибір професійних високоякісних конструюючих гелів американської компанії Kodi.

Асортимент моделюючих гелів Kodi.

Залежно від своїх властивостей, складу та призначення, що конструюють гелі Kodi діляться на:

Однофазний гель Kodi представляє однофазну гелеву систему нарощування і відноситься до універсальних гелів, так би мовити 3 в 1. Завдяки своїм властивостям, він виконує всі функції, необхідні для якісного та міцного нарощування нігтів гелем:

  • висока адгезія. Однофазний гель Kodi забезпечує міцне зчеплення штучного матеріалу з натуральною нігтьовою пластиною.
  • моделювання архітектури нігтя.
  • надання штучному нігтю блиску та завершеного вигляду.

Однофазним гелем Kodi викладається кожен шар при нарощуванні. Він простий у застосуванні, досить економний з погляду відсутності необхідності купувати кілька препаратів одразу. Тому, якщо Ви початківець, то точно не заплутаєтеся в послідовності накладання того чи іншого матеріалу.

Особливе місце серед гелів Kodi займають однофазні конструюючі камуфлюючі гелі. Інакше їх називають ще матуючими. Основною перевагою матуючих гелів Kodi вважається здатність приховувати недоліки натуральної нігтьової пластини. Крім цього, вони широко застосовуються для створення бездоганного френча манікюру і зміцнюють натуральні нігті.

Однофазні матуючі гелі Kodi – це непрозорі гелі з різними відтінками, від бежевого до насичено-рожевого кольору. За допомогою спеціально розробленої колірної гами зовнішній вигляд нарощених нігтів можна максимально наблизити до натурального вигляду. Гелі рожевих відтінків надають нігтям здоровий вигляд і користуються особливою популярністю для нарощування коротких нігтів.

Трифазний гель Kodi, що конструює, входить до групи матеріалів, необхідних при використанні трифазної гелевої системи. Ці гелі мають більш щільну та густу консистенцію та призначені для моделювання архітектури нігтя. За допомогою трифазного конструюючого гелю Kodi виходять дуже міцні нігті. З цим гелем необхідно використовувати базовий та фінішний гелі Kodi.

Моделюючі гелі Kodi розфасовані по 14, 28 та 45 мл.

Вважаю не зовсім коректним надавати статус кращий якомусь одному гелю: однофазному або трифазному. Кожен майстер, маючи достатній досвід роботи, завжди вибирає той матеріал, з яким йому краще і простіше працювати або залежно від дизайну нігтів і кінцевого результату, якого необхідно досягти. Наприклад, при нарощуванні нігтів на типси багато майстрів використовують однофазний гель Kodi, а при нарощуванні на форми - трифазний гель Kodi.

Ви завжди можете звернутися по професійну консультацію наших менеджерів.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик