Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Лаки для стемпінгу

Фільтри
Бренд
Тип
Номер
Вид
 Лак
 Набір
Об `єм
 5 мл
 6 мл
 8 мл
 10 мл
 11 мл
 12 мл

Стемпінг - готовий дизайн за короткий час!

Якщо ви хочете знати, як можна легко та недорого урізноманітнити однотонне покриття на нігтях, тоді звертаємо Вашу увагу на такий вид нейл дизайну, як стемпінг. Стемпінг для нігтів – це унікальна технологія для спрощеного та швидкого нанесення різноманітних малюнків та візерунків на готовий манікюр чи педикюр класичними лаками для нігтів чи гель лаками.

Для «штампованого дизайну» Вам знадобляться:

Які купити лаки для стемпінгу

Для новачків у цій справі краще, звичайно, використовувати спеціальні акрилові лаки, рекомендовані виробником, оскільки вони відповідають трьом головним вимогам якісного, виразного та яскравого дизайну – оптимальна по густоті консистенція, відмінна пігментація та оптимальне застигання. Через густоту такі лаки ще називають фарбами для стемпінгу.

У нашому інтернет магазині матеріалів для стемпінгу Ви знайдете найпопулярніші світові бренди лаків для нігтів для стемпінгу:

Які відтінки лаків для стемпінгу вибрати

Для стемпінгу підходять найрізноманітніші відтінки, головне щоб вони гармонійно поєднувалися з основним фоном. У готові набори для стемпінгу входять, як правило, такі ходові кольори, як чорний, білий, синій, червоний, срібло та золото.

Чим замінити спеціальні лаки для стемпінгу

Якщо Ви вже досить спритно та вміло орудуєте основними інструментами «штампованого» дизайну (а саме видаляєте скрапером надлишки фарби для стемпінгу з пластини та переносите відбиток спершу на штамп, а потім на ніготь), Ви можете поекспериментувати з іншими класичними лаками для нігтів та підібрати консистенцію та пігмент близькі до оригіналу. Досвідчені фанати цього нейл-арту пропонують особистий список лаків, що підходять для стемпінгу:

  • Sally Hansen (всі лаки серії Insta-dri, Xtreme Wear White on та Cherry Red, Salon Manicure Pat on the Black, Haute Chocolate та Pedal to the Metal);
  • China Glaze (відтінки Admire , Adore , Awaken , Cherish , Delight , Joy та кілька інших);
  • Лаки CND ( Muddy Rose ) та деякі відтінки Vinylux;
  • Багато відтінків-хромів і металиків;
  • Для стемпінгу можна використовувати також акрилові фарби (наприклад, YRE Acrylic Paint ) – досить бюджетний варіант, але за рахунок блискавичного застигання у Вас значно скорочується час, доступний для перенесення відбитка на ніготь. Їх можна використовувати для відбитку дрібних деталей та тонких ліній.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик