Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

В категориях

LASH beLONG

Система для нарощування, подовження та корекції вій LASH beLONG

LASH beLONG – це найновіша система для нарощування, подовження та корекції вій , придумана в штаті Каліфорнія, США у 2007 році. Нарощування вій - свіжий і дуже потрібний напрямок. Якось спробувавши цю процедуру і помітивши надійний і міцний результат, Ви вже не зможете відмовитися від неї. Нарощування вій від LASH beLONG надає природним вій довжину, товщину та об`єм, формуючи глибокий та виразний погляд. LASH be LONG розробили такі вії, які зовсім не відрізняються від натуральних аналогів. Вії LASH beLONG схильні до натурального підкручування, та й їхня структура помітно відрізняється від решти: основа вії є більш товстою, а кінчик – помітно тоншим.

Технологія нарощування вій LASH be LONG

Технологія нарощування вій LASH be LONG відрізняється від інших технологій, і основна відмінність полягає в тому, що вії клеяться не до віку, а до основи природних вій, для чого застосовується особливий клей, до складу якого входить смола. За допомогою технології LASH beLONG можна без проблем вибрати найоптимальнішу довжину вій, адже вії бувають різної довжини. Власницям вій, довжина яких не перевищує 7мм, рекомендується накладати вії малої довжини. Якщо Ваші вії довші 7-10 мм, то вам краще звернути увагу на штучні вії середньої довжини, а високі вії 10-12 мм краще нарощувати віями, довжиною довше середнього.

Гідність системи LASH beLONG

Найновіша система нарощування – бренд 2007 року, США. Спеціальний медичний клей LASH be LONG, перевірений дерматологами, гарантує безпеку виконання нарощування вій.

Тривалість носіння нарощених вій від 14 до 30 днів. Але що найважливіше – Вам не потрібно буде фарбувати вії!

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик