Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Світлодіодні LED лампи для нігтів

Фільтри

Світлодіодні LED лампи для манікюру - інновація у косметології.

Лампи для нігтів – це обов`язкова складова манікюру гелю. Саме гель, як світлопоглинаючий полімер, до складу якого входять різні фото ініціатори, твердне під впливом ультрафіолетових хвиль різної довжини. Більшість гелевих продуктів можна сушити як у звичайних ультрафіолетових, так і світлодіодних led лампах. Led лампи для нарощування нігтів допоможуть Вам втілити в реальність будь-які дизайнерські фантазії з використанням гелів та гель лаків .

Переваги led ламп для нарощування нігтів та сушіння гель лаку в Україні.

Порівняно зі звичними ультрафіолетовими лампами світлодіодні лампи для нігтів мають ряд переваг:

 • за допомогою led ламп для нарощування нігтів час полімеризації значно скорочується і гелеве покриття твердне протягом 30-90 секунд. Швидкість впливу, а також напрямок електроенергії на виділення світла, а не тепла, допомагає до 80% економити її споживання та час роботи майстра.
 • довговічність та висока надійність світлодіодних ламп для нігтів. Продуктивність led ламп в десятки разів більша, ніж у звичайних УФ лампах, і становить від 35000 до 50000 годин роботи без заміни ламп. Навіть якщо один або кілька світлодіодів вигоряють, це незначно відбивається на загальній світловіддачі системи і не вимагає негайної заміни апарата, а світлодіоди взагалі не вимагають заміни. Залежно від частоти використання LED лампа може прослужити Вам 5-6 років, тоді як звичайна УФ лампа вимагає заміни внутрішніх змінних ламп 2 рази на рік, а то й частіше. Купуючи світлодіодні лампи для нігтів, Ви значно заощаджуєте на витратних матеріалах.
 • світлодіодні led лампи можуть працювати в широкому діапазоні напруг живлення від 80 до 230 вольт. Падіння напруги в мережі, від якого звичайні лампи перестають працювати, призведе до того, що світлодіоди без перебоїв працюватимуть із меншою яскравістю.
 • безпека LED лампи для нарощування нігтів. Led лампи для сушіння нігтів як світло використовують світловипромінюючі діоди (light emitting diode), які випромінюють світло на вузькому діапазоні довжини хвиль - від 400 до 410 нанометрів. Таке випромінювання є екологічно чистим - у ньому відсутній ультрафіолет, а сама дід не містить ртуті та фосфору. Тому світлодіоди абсолютно безпечні для людини та навколишнього середовища. Під час процедури створюються комфортні умови. При зношуванні чи пошкодженні лампи легко утилізуються.
 • висока якість, ефективність та рівномірність полімеризації за короткий час. Завдяки малій інерційності світлодіоди включаються відразу на повну яскравість.
 • відсутність мерехтіння та сліпучого ефекту, що впливає на втому очей.
 • завдяки оптимальному поєднанню ціни та якості покупка led лампи швидко окупається протягом півроку від початку її експлуатації.
 • led лампи для нарощування нігтів мають знезаражувальну дію, що запобігає ймовірності появи грибка на нігтях.

Всі ці істотні плюси світлодіодних ламп для нігтів впливають на них, на перший погляд, високу вартість. Але їхній енергозберігаючий ресурс, тривалий термін служби та економія на видаткових матеріалах зрештою переважають над ціною.

У нашому магазині Ви можете купити led лампи для нігтів практично будь-якої моделі від економ до бізнес-класу, різної потужності, дизайну, форми, функціональності і т.д. Представлені у нас світлодіодні лампи для нігтів відповідають високій якості. Більшість led лампи мають сучасний вигляд і дизайн.

Характеристики та функціональність світлодіодних ламп для манікюру

Led лампи мають різну потужність, яка впливає на швидкість та можливість полімеризації одного й того самого гелевого продукту. Лампи з невеликою потужністю ( Harmony MINI Portable UV Light , Harmony Gelish Pro 45 LED light 6 вт , Harmony 5-45 LED Light 18 вт, YRE Led Light 898 12 вт , ORLY Smart Gels LED Lamp 7 Вт та ін.) підходять для полімеризації гелевих лаків, базових та верхніх покриттів, гелів з легкою текстурою. Для темних і насичених відтінків гель лаків час полімеризації рекомендується збільшити на десяток секунд. Лампи з більшою потужністю ( Harmony Professional Led Light 18G 36 Вт , EzFlow LED Lamp 40 Вт ) застосовуються для полімеризації гелевих лаків різних кольорів, більш щільних за консистенцією скульптурних та моделюючих гелів.

Світлодіодні лампи для нігтів оснащені відбивачами, які підсилюють ефект випромінювання і тому завжди повинні бути в чистоті. Найбільш якісними вважаються відбивачі з товстого полірованого металу. Відбивачі із дзеркальної товстої фольги або дуже тонкого металу мають не настільки високі властивості.

Які купити УФ Лід лампи для сушіння гель лаків та нарощування нігтів у Києві

Led лампи для сушіння нігтів представлені різними оригінальними формами та дизайнами. Лампи з невеликою потужністю дуже компактні та легкі, їх можна порівняти з жіночими клатчами – все необхідне завжди при собі. Їх зручно брати з собою у будь-яку поїздку та постійно підтримувати свій манікюр у належному вигляді. Існують навіть кишенькові моделі led ламп на один палець. Лампи можуть працювати від батарей, мережі або поєднувати два типи живлення.

Багато моделей LED ламп оснащені додатковими функціями, які багато в чому спрощують роботу майстра і роблять процедуру набагато комфортнішою:

 • наявність висувного дна полегшує чищення світлодіодної лампи для нігтів;
 • вбудований таймер з одним або декількома режимами помітно полегшує роботу;
 • вентилятор дозволяє led лампі для нарощування нігтів працювати в декількох режимах - для полімеризації покриттів гелю і для прискорення висихання звичайного лаку;
 • сенсор, завдяки якому LED лампа включається автоматично, якщо помістити нігті в робочу зону апарата;
 • дисплей, який відображає час встановлення таймера, залишковий час витримки покриття, чи увімкнений вентилятор.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик