Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Пензлі для макіяжу

Фільтри

Інструменти для макіяжу

Будь-яка з представниць прекрасної статі завжди хоче виглядати бездоганно та красиво. В даний час багато хто не уявляє себе без макіяжу. Але не варто забувати, що це справа тонка. Навіть якщо повсякденний make-up і виглядає набагато простіше святкового чи дизайнерського, Вам необхідно мати деякі знання, щоб самостійно його наносити.

Які пензлі для макіяжу купити

Крім знань, як правильно наносити косметику, і в якій послідовності, Ви повинні знати, за допомогою чого це треба робити. Для повсякденного макіяжу Вам не обов`язково мати цілу низку різноманітних пензлів для макіяжу, але наявність у Вашій косметичці найголовніших допоможе Вам зробити акуратний та красивий make-up.

Для самостійного повсякденного нанесення макіяжу Вам достатньо використовувати компактні набори пензлів для макіяжу, призначені для домашнього користування. У нашому магазині пензлів для макіяжу Ви можете придбати напівпрофесійні набори, які підходять як для салонного, так і домашнього застосування.

Професійні візажисти просто повинні мати максимально необхідну для роботи кількість кистей і ретельно підходити до їх вибору.

Залежно від матеріалу пензля для макіяжу можна поділити на два види: натуральні та синтетичні. Не зовсім коректно говорити, що натуральні кисті краще або краще штучних. В обох випадках світові виробники зберігають високу якість та характеристики виробів, які необхідні для професійного використання.

Візажистам у роботі потрібні як натуральні, так і синтетичні пензлі, кожна з яких призначена для створення того чи іншого ефекту.

Синтетичні кисті вважаються недорогими пензлями для макіяжу, оскільки нейлон, з якого вони виготовляються, значно дешевші, ніж натуральний тваринний ворс. Візажисти користуються ними при нанесенні кремоподібних і гелевих текстур, таких як коректори та консилери, тональні креми, кремові рум`яни, помади, а також при необхідності нанести розтушовування щільним шаром. Синтетичне волокно характеризується низьким ступенем поглинання, тому забезпечує економну витрату косметичних засобів.

Недорогі кисті для макіяжу із синтетичного волокна прості у догляді, тривалий час зберігають свою форму і не обсипаються, краще піддаються дезінфекції.

Натуральні пензлі для макіяжу застосовуються для роботи з різними сухими текстурами, наприклад пудрою, тінями, рум`янами та іншими.

Ціна пензля для макіяжу з натурального волосся залежить від того, ворс якої тварини використовують для її виготовлення. Найчастіше застосовують ворс колонка, соболя, білки, поні, кози та інших. Колонкові кисті найдорожчі.

Дешевшими пензлями для макіяжу вважаються кисті з білки. Білий ворс приємний на дотик, досить м`який і гладкий з неоднаковими по довжині ворсинками, що дозволяє використовувати його для створення рівного, тонкого та матового шару з порошкових текстур. Козячий ворс пишний, але жорсткіший за рахунок наявності в ньому скручених волосків.

Види пензлів для макіяжу

Ви можете купити пензлі для макіяжу України в будь-якому наборі, виходячи з основних видів:

  • пензля для нанесення тональної основи . Вони можуть бути різних форм, але для того, щоб тон був рівномірним, плавним і максимально натуральним, краще використовувати не чітко зрізаний пензель, а округлий пензель. Як правило, у неї волоски різної довжини з найдовшими посередині пучка.
  • кисті для пудри та рум`ян . Це натуральні пухнасті та м`які пензлі з відмінністю у розмірі: для пудри – більшого розміру, для рум`ян – менших.
  • кисті для коректорів, консилерів, помад . Вони призначені для маскування темних кіл під очима, прищиків, плям та інших дрібних дефектів шкіри. Як правило, це синтетичні кисті невеликої овальної плоскої форми.
  • кисті для тіней різних форм та розмірів з натурального ворсу.
  • кисті для підведення . Можуть бути тонкими круглими або широкими плоскими, залежно від того, наскільки чіткою має бути стрілка.
  • кисті для розтушовування .
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик