Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Для ванної та туалету

Фільтри

Багато хто вважає, що прибирання це велика праця і після неї обов`язково буде втома. Правильно підібрані засоби для прибирання полегшать процес наведення порядку в будинку, і прибирання не здаватиметься Вам непосильною працею. Ванна, раковина, плита на кухні, дзеркала дуже швидко брудняться. Існує величезна кількість засобів для чищення, за допомогою яких, Ваша кухня і ванна буде в ідеальному стані. Єдине, що потрібно від Вас, це відразу чистити і мити після появи забруднень. У цьому незамінним помічником стане побутова хімія. Вибираючи засіб для ванної кімнати, не слід дивитися на виробника, а головне дивитися на склад. Саме від складу залежить якість збирання.

Як правильно вибрати засіб для ванної в Києві?

У магазинах безліч засобів для чищення ванни, зокрема, для миття акрилових ванн. Засіб для акрилової ванни не повинен містити хлор, ацетон, аміак, луг та кислоти. Ці компоненти можуть зруйнувати поверхню ванної кімнати. Також не можна використовувати металеві щітки. Акрилові ванни легко доглядати, вони не тьмяніють з часом, але і доглядати за нею потрібно акуратно, щоб не зіпсувати. Найкращий засіб для чищення ванної – це звичайне миючий засіб для ванної та губка. Для більш застарілих забруднень підійдуть засоби для чищення ванної і капронова щітка. Засіб для ванної кімнати дуже простий у використанні:

  • Змочіть поверхню водою,
  • Нанесіть засіб для ванни за допомогою губки,
  • При необхідності потріть,
  • Добре промийте водою ванну.

Засіб для ванної кімнати допоможе Вам легко навести порядок і чистоту. Прибирання на кухні є обов`язковим, адже на кухні Ви готуєте їжу і все має бути ідеально чистим. Кухня є місцем, де мешкає безліч бактерій, тому її прибирання є життєво необхідним. Є безліч способів та засобів, щоб зробити Вашу кухню ідеально чистою. Засоби для миття кухні :

  • підходять для очищення будь-яких поверхонь, дбайливо видаляють забруднення, не пошкоджуючи при цьому шар покриття,
  • змиваються в холодній воді,
  • не залишають нальоту і є максимально безпечними,
  • не пересушують шкіру рук.

Завдяки складу миючі засоби та засоби від жиру на кухні без зусиль видаляють жир та бруд, роблячи Вашу кухню чистою та гігієнічною. Засіб для кухні не повинен викликати у Вас подразнень та алергічних реакцій. Засіб для миття скла та дзеркал повинні бути в будинку у кожної господині. Підібрати засіб для миття скла та дзеркал, який не залишатиме розводи не так просто. Головне наявність у складі спирту, він ефективно очистить поверхні від нальоту, жиру та мильних розлучень.

Купити засіб для миття акрилової ванної в Україні

Пропонуємо до Вашої уваги:

Ці засоби чудово допоможуть помити шибки, дзеркала, вітрини і що найголовніше не залишають розлучень. Поверхня, вимита цими засобами, швидко висихає, що підкреслює правильну концентрацію спирту розчині. У продажу також є запаски для зручності та економії. Вибравши засіб для миття скла , Ви без проблем впораєтеся з будь-якими забрудненнями.

Купити миючі засоби для ванної та туалету

У нашому магазині Ви можете придбати засоби для ванни, миття скла та засоби для кухні. Не потрібно бігати магазинами у пошуку покупки, скориставшись нашими послугами, товар Вам привезуть прямо додому. З придбанням таких товарів у Вашому домі завжди буде чистота та порядок.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик