Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Натуральні типси для нігтів

Фільтри
Бренд
 CND
 EzFlow
 IBD
 Kodi
 Molekula
 YRE

Типси натуральні

Нарощування нігтів – досить популярна послуга у нігтьовому сервісі, яка лише набирає обертів. Кожній жінці хочеться мати гарний манікюр, який неможливий без міцних нігтів. Однак не всі можуть похвалитися відмінними природними даними, а довгі нігті хотілося б мати багатьом.

Нарощування нігтів часто роблять на Тіпс. Тіпси - це спеціальні пластини, що імітують кінчик натурального нігтя. Як правило, їх роблять із пластику. Вони приклеюються до нігтьової пластини за допомогою клею. З пластику типси почали робити ще в 70-х роках. Цей матеріал досить міцний і водночас гнучкий, що робить типси дуже схожими на натуральні нігті.

Як вибрати натуральні типси

Тепер вибір типс для нарощування нігтів дуже широкий. Ціни на типси дуже помірні і кожен майстер салону може підібрати для оснащення свого кабінету цілі набори різних типів.

Найчастіше типси зустрічаються у трьох відтінках: матові типси (натуральні), прозорі та білі типси. Матові типси називають натуральними, оскільки вони найповніше імітують природну нігтьову пластину.

Купуйте натуральні типси відомих брендів

Матові натуральні типси чудово підходять для класичного нарощування під лак. Тим не менш, в салоні Вам можуть також запропонувати наростити кольорові типси або типси з готовим дизайном.

Крім кольору, типси розрізняють за формою. Найчастіше при нарощуванні використовують типси з натуральним вигином. Вони дуже схожі на природні нігті. Однак у нігтьовому сервісі також використовуються типи прямої форми, загнуті або звужені, які підходять для створення незвичайних дизайнерських рішень. Також типси можуть бути з контактною зоною чи без. Для створення френча з глибоким посмішуванням більше підходять типси без контактної зони. Тоді як для створення класичного манікюру краще взяти типи із контактною зоною.

Натуральні типси також відрізняються за розміром. Зазвичай розмір позначається цифрами від 1 до 10. При нарощуванні необхідно підібрати типси на всі нігті, і тільки після цього починати процес.

Інструкція з нарощування на натуральні типси

  • Перед нарощуванням обов`язково зніміть блиск із нігтьової пластини за допомогою шліфувального блоку, а також обробіть натуральні нігті знежирювачем. Так Ви уникнете відшаровування типси та матеріалу для нарощування.
  • Підберіть типси для кожного нігтя, враховуючи його розмір та форму.
  • Візьміть типсу і нанесіть трохи клею на контактну зону. Обережно притисніть її до нігтя на кілька секунд.
  • Коли типси остаточно приклеяться до нігтьової пластини, лінію переходу від типса до нігтя слід зашліфувати, щоб надати природного вигляду.
  • Далі можна за необхідності вкоротити типси до потрібного розміру, також надати їм бажану форму.
  • Після всіх перерахованих вище маніпуляцій можна сміливо приступати до нанесення гелю, а також дизайну нігтів.

Купити натуральні типси для нігтів в інтернет магазині з доставкою по Україні

Купити типси з натуральним вигином можна у нашому інтернет магазині. У нас продаються товари лише від відомих виробників у світі нігтьової індустрії. Такий підхід гарантує високу якість продукції, наприклад, типс, а також безпеку матеріалів. Незважаючи на іменитість брендів, ціни на натуральні типси, втім, як і на решту товарів інтернет магазину, дуже помірні і доступні кожному майстру манікюру і нарощування. Також наш магазин гарантує оперативну доставку обраної продукції до будь-якого регіону України.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик