Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Апельсинові палички для манікюру

Фільтри
Тип

Здавалося б, що може бути простіше – дерев`яний стрижень із двома робочими наконечниками (закругленим та гострим). Однак, функціональність апельсинової палички для нігтів, про яку йдеться, набагато ширша, ніж можна собі уявити. Багато хто погодиться, що це дуже затребуваний та поширений манікюрний інструмент, який незамінний особливо при виконанні європейського манікюру.

Переваги апельсинових паличок для манікюру

  • склад. Апельсинові палички для нігтів виготовлені з натуральної сировини - деревини апельсинового дерева, яка завдяки вмісту натуральних цитрусових олій має антисептичні властивості. Оптимальна щільність і м`яка структура деревного матеріалу дозволяють делікатно обробити поверхню нігтів без будь-яких механічних пошкоджень.
  • Невисока ціна апельсинових паличок для манікюру, що робить їх дешевим одноразовим витратним матеріалом і забезпечує необхідну гігієну процедури, підвищує рівень безпеки, а також дозволяє професійним майстрам економити на стерилізації металевого інструменту.
  • Широкий різновид апельсинових паличок по довжині (9-18 см), товщині (3-5 мм), наявності різнокольорового напилення на кінцях та ін.
  • Залежно від мети використання форму наконечників апельсинової палички можна легко змінювати або коригувати за допомогою великоабразивної пилочки для нігтів.
  • З використанням апельсинової палички для манікюру процедура стає надзвичайно простою, безболісною, абсолютно безпечною та якісною.

Як користуватися апельсиновими паличками

  • Для чищення нігтів. Загострений кінець апельсинової палички акуратно і ефективно видаляє бруд на внутрішній поверхні вільного краю нігтя, а також у складках бічних валиків.
  • Для відсунення кутикули (за європейського манікюру). Апельсинові палички для кутикули - це хороший альтернативний варіант металевим та іншим манікюрним інструментам. Закруглений кінець палички делікатно та приємно ковзає по нігтьовій пластині в області підвищеної чутливості.
  • Для видалення кутикули (при класичному манікюрі обрізному). Дотримуючись основних правил, як видаляти кутикулу апельсиновою паличкою, процедура не займе багато часу і буде максимально комфортною. Насамперед необхідно добре розм`якшити кутикулу спеціальним засобом (нанести на 2-3 хвилини). Знявши з нігтя залишки засобу серветкою, плоским або гострим кінцем палички підтягніть акуратно ту частину кутикули, яка легко відділяється і містить клітини, що дійсно ороговіли, і відокремте їх від основного шару.
  • При нарощуванні нігтів для накладання типс, викладання форм з гелю або акрилу, а також зняття штучних покриттів.
  • Для дизайну нігтів. Загостреним кінцем палички легко та зручно наносити на нігті дрібні предмети та прикраси (блискітки, стрази, аплікації, фімо тощо)

Де придбати апельсинові палички для манікюру

Оптимальні за якістю та ціною апельсинові палички купити можна у нашому спеціалізованому магазині. Вони продаються як поштучно, так і в упаковці .

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик