Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Одноразова продукція: роздільники для педикюру та ін.

Фільтри

Одноразова продукція для бьюті сервісу

У цьому розділі нашого каталогу Ви знайдете будь-який одноразовий матеріал, який не увійшов до жодної з представлених категорій і який необхідний для проведення манікюру, педикюру, депіляції, перукарень, косметологічних та інших процедур. Це роздільники пальців для педикюру, бинт для пальців, стрічка під очі, комірці паперові перукарні та багато іншого.

Розділювачі для педикюру

Це дуже поширений одноразовий матеріал при проведенні педикюру, який забезпечує необхідну відстань між пальцями ніг, значно полегшує нанесення будь-якого штучного покриття на нігті та запобігає його змазуванню під час сушіння. Таким чином, процедура педикюру спрощується та прискорюється. Сепаратори або роздільники для педикюру виготовлені із синтетичного матеріалу, який безпечний для здоров`я та шкіри людини. Завдяки своїй м`якості та гнучкості відсутній будь-який дискомфорт або сильний болісний тиск при розведенні пальців ніг. Разом з тим, матеріал досить міцний, щоб використовувати роздільники кілька разів, особливо з метою індивідуального застосування. У нас Ви можете купити роздільники для педикюру у різних формах.

Захисний бинт для пальців

Незважаючи на примітивність цього одноразового продукту, він має досить широкий функціонал. Головним призначенням еластичного бинта на палець (захисної стрічки, пластиру чи бандажу) є захист шкіри та пальців рук нейл майстра від пошкоджень пилкою, фрезами або іншим манікюрним інструментом у процесі роботи. Використовуйте бинт для пальців , щоб захистити дрібні пошкодження на пальцях від потрапляння інфекції або при контакті з гострими господарськими предметами.

Переваги використання захисного бинта для пальців:

  • бинт щільно прилягає до пальців та міцно фіксується;
  • завдяки своїй еластичності захисний бинт не стискає палець;
  • клейка основа бинта для пальців дозволяє легко його використовувати та кріпити;
  • компактність.

Стрічка під очі

Клейка стрічка під очі – незамінний витратний матеріал для майстрів з нарощування вій. За допомогою стрічки-скотчу зручно фіксувати нижні вії при нарощуванні.

Комірці паперові

Залежно від призначення існує кілька видів комірців:

  • Комірці паперові перукарські . Їх використання підвищує рівень сервісу, робить процедуру комфортнішою. Комірці дозволяють запобігти попаданню дрібного волосся на тіло або одяг клієнта в області ворота, особливо при виконанні чоловічих стрижок, захищають одяг від фарбування фарбами для волосся і т.д.
  • Паперові комірці для банкових воскоплавів забезпечують, перш за все, дбайливу та зручну експлуатацію обладнання, запобігаючи затіканню в нього розплавленого воску.

У нас Ви можете купити одні з найбільш затребуваних одноразових матеріалів для комфортної та професійної роботи з сервісу. А широкий асортимент та ціни товарів Вас неодмінно порадують. Приємного вибору та покупок!

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик