Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Пігменти для дизайну нігтів

Фільтри
Бренд
 CND
 Kodi
 Molekula
 Yo!Nails
 YRE
Вид
 Матовий
Нанесення
 Втирання
Призначення
 Нігті
Форма / малюнок

Пігменти допоможуть урізноманітнити манікюр

Пігменти знайшли досить широке та різноманітне застосування в галузі краси. У косметичних цілях використовують, як правило, природні мінеральні пігменти. Їх можна використовувати як для дизайну нігтів, так і для нанесення тимчасового тату, макіяжу або миловаріння. Незважаючи на те, що на ринку представлений широкий асортимент кольорових гелів і акрилів, пігменти надзвичайно корисні для нейл-майстрів.

За допомогою пігментів можна оновити, задати необхідний відтінок, змінити колір або яскравість тону будь-якого матеріалу для нарощування штучних нігтів - гелю або будь-якої пудри, що моделює, а також будь-якого лакового або гель лакового покриття.

Види пігментів для дизайну нігтів

 1. Матові пігменти для нігтів дизайн.
 2. Перламутрові пігменти для дизайну нігтів надають манікюру металевого відблиску та ефекту райдуги за рахунок заломлення світла арагонітами (що становить перламутру). Покриття набуває різного забарвлення залежно від кута погляду. Ефекти перламутрових пігментів для дизайну нігтів залежать від розміру частинок та їхньої концентрації. Дрібні частинки створюють шовковистий та атласний ефект та непрозорість маси. Більші частинки створюють сильний блиск, блискучий або блискучий ефекти. Придбати пігменти для дизайну нігтів Ви можете у нашому магазині.
 3. Глітерні пігменти для дизайну нігтів ( CND Additives Twinkle Collection , CND Additives Spring Promo ) містять декоративні блискітки, які являють собою дрібно нарізані частинки спеціальної блискучої плівки, виготовленої на основі поліетилентерефталату або алюмінію. Зовнішній шар плівки може фарбуватись у різні кольори та відтінки. Блискітки нарізаються за допомогою спеціального обладнання на шматочки правильних геометричних форм (шестигранників, прямокутників або квадратів), розміром від 50 мікрон до 3 мм і більше. За допомогою глітерних пігментів для дизайну нігтів манікюр може мати різноманітні ефекти.

Художнє покриття за допомогою інноваційних пігментів CND

Свого часу така креативна компанія, як CND, запропонувала клієнтам справді сенсаційний продукт - пігменти для дизайну нігтів, без яких сьогодні важко уявити креативний і фантазійний манікюр. Пігменти бездоганно поєднуються з будь-якою системою препаратів CND – пудрою, гелем та суперстійким покриттям Shellac. Палітра пігментів CND включає 4 чисті кольори, 5 пігментних ефектів і 3 чисті ефекти. Пігменти для дизайну нігтів допомагають створювати тисячі варіантів модних дизайнів із неймовірними кольорами та текстурою.

Як працювати з пігментами для дизайну нігтів

Дизайн штучних гелевих нігтів за допомогою пігментів передбачає такі кроки:

 1. Стандартна процедура підготовки та моделювання нарощених нігтів за допомогою конструюючого гелю.
 2. Створення необхідної кольорової основи для дизайну шляхом нанесення на нігті гель фарби або гель лаку з подальшою полімеризацією в led або ультрафіолетової лампі.
 3. Щоб отримати необхідні для декору кольору, в окремих ємностях змішуємо пігменти для дизайну нігтів з одним із фінішних закріплювальних та захисних гелевих покриттів. Для збереження правильних пропорцій пігменти додаються у співвідношенні трохи більше 30% кількості гелю. Наприклад, якщо Ви берете три або чотири частини гелю, пігменту потрібно взяти одну частину. Щоб посилити насиченість кольору і додати яскравості основному матеріалу, кількість пігменту, що додається, повинна бути в меншій пропорції. Суміш необхідно ретельно перемішати повільними круговими рухами, щоб уникнути появи бульбашок. Для змішування можна використовувати спеціальну лопатку чи апельсинову паличку. Дизайн виконується за допомогою пензля для гелю. Якщо на ніготь наноситься кілька кольорів, полімеризувати в led або у лампі необхідно кожен колір окремо. При цьому кисть очищується при кожній зміні кольору.
 4. Після завершення декору нігті покриваються чистим прозорим верхнім покриттям, шар полімеризується, липкий шар знімається і наноситься масло для кутикули.

Нейл-арт штучних акрилових нігтів за допомогою пігментів виконується аналогічно вже змодельованому тонкому базовому шарі акрилу. Акрилова пудра для моделювання нігтів в окремій баночці поєднується з пігментом для дизайну нігтів у будь-якій пропорції, максимально 1:1, залежно від потрібної насиченості тону. Наприклад, яскраво-рожевий колір отримуємо, змішуючи 6 частин акрилу CND Retention+ Intense Pink та половину частини пігментного ефекту CND Additives Haute Pink , а ніжно-рожевий – 8 частин прозорої акрилової пудри (CND Perfect Color Clear, CND Perfect Color Natural, EzF Polymer Clear Acrylic Powder та ін.) та 1/8 частини CND Additives Haute Pink. Отриманим кольором за допомогою пензля для акрилових нігтів викладаємо дизайн. Під час створення неповторного відтінку необхідно пам`ятати, що кількість доданого пігменту впливає на час полімеризації акрилу, а його занадто великий вміст робить полімер крихким.

Пігмент для дизайну нігтів можна змішувати з матеріалом як завчасно, так безпосередньо під час процедури в окремій ємності.

За допомогою пігментів для дизайну нігтів можна легко змінити однобарвне покриття гель лаком. Такий декор виконується досить легко і просто передбачає таку послідовність дій:

 1. Стандартна підготовка нігтів до нанесення гель лаку (при необхідності виконання гігієнічного манікюру, знежирення нігтьової пластини, нанесення спеціального засобу для кращого зчеплення матеріалу з нігтем).
 2. Покриття нігтів одним тонким шаром спеціального базового покриття та висушування (полімеризація) його в led або ультрафіолетової лампі.
 3. Нанесення, як правило, двох шарів кольорового гель лаку і полімеризація кожного з них у led або уф лампі.
 4. За допомогою кисті легкими рухами нанесіть пігмент для дизайну нігтів згідно з задуманим оформленням. Завдяки липкому шару пігмент легко лягає на гель лакове покриття.
 5. Для завершення дизайну нанесіть прозоре верхнє покриття і полімеризуйте його протягом кількох хвилин у led або ультрафіолетовій лампі.
 6. За допомогою спеціального засобу видаліть липкий шар та нанесіть на кутикулу живильне масло.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик