Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Пилочки для нігтів

Фільтри
За жорсткістю
 Груба
 Середня
 М`яка

Пилки для нігтів

Одним з найважливіших інструментів для манікюру чи педикюру є пилка для нігтів. За допомогою всіляких її різновидів майстер надає необхідної форми нігтям, шліфує і полірує нігтьову пластину. Звичайно, вибір якісної пилки для нігтів є надзвичайно важливим. Великий асортимент пилок для нігтів пропонують відомі та малознайомі бренди. Всі пилки для нігтів відрізняються формою, яка може бути прямокутною, овальною або дуговою (бумеранг). Також пилки можуть мати різну абразивність. Чим цей показник нижчий, тим грубішу обробку може здійснювати інструмент. Зазвичай жорсткі пилки призначені для обпилювання та надання форми штучним нігтям, а м`якіші – для роботи з натуральними нігтями, найм`якіші – для шліфування нігтьової пластини.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити:

Скляні пилки для нігтів відрізняються довговічністю. Вони можуть застосовуватись як у салонах, так і в домашніх умовах. Після процедури миття або обробки розчином, що дезінфікує, скляна пилочка для нігтів не втрачає своїх якостей. Зазвичай скляна пилка застосовується для підпилювання натуральних нігтів. Рекомендується підпилювати натуральні нігті злегка змоченою у воді пилкою.

Пилки з низькою абразивністю спеціально створені для зменшення довжини та обпилювання штучних нігтів. Підвищена жорсткість дозволяє швидко впоратися із роботою. Також ви можете купити недорогі бруски для запила штучних нігтів. Вони мають чотири робочі сторони різної жорсткості, купити їх можна досить дешево.

Полірувальна пилка призначена для полірування нігтів із застосуванням різних масел. У нашому інтернет магазині ви можете купити як полірувальні пилки звичайної форми, так і легкі брусочки для полірування з чотирма робочими сторонами, наприклад, Block Buffer White 200 грит від Nail Perfect. А, наприклад, полірувальник Polisher Diana бренду YRE відрізняється зручною формою та замшевим покриттям. З його допомогою можна відполірувати натуральні чи акрилові нігті до дзеркального блиску. Такі інструменти використовуються для обробки нігтьової пластини перед нанесенням лаку.

Баффери для нігтів відрізняються делікатною структурою, що дозволяє м`яку обробку нігтьової пластини методом шліфування. Використовуються для завершення манікюру, а також його корекції. Такі пилки для нігтів можуть бути двосторонніми або мати чотири різні за абразивністю сторони. Для видалення нерівностей нігтя, а також залишків штучних покриттів застосовують більш жорстку сторону баффера, а досить рівні та гладкі нігтьові пластини делікатно шліфують найбільш м`якою стороною. Також баффери зручні при обробці зони кутикули.

Педикюрні пилки (або терки) застосовуються для видалення омозовелостей та огрубілої шкіри, а також шліфування п`ят.

Де придбати пилку для нігтів відомих виробників

Придбати скляні пилки в Києві, а також інші види пилок ви можете в нашому інтернет магазині пилок для нігтів , присвяченому інструментам та матеріалам для догляду за нігтями. Тут до вашої уваги пропонуються інструменти провідних світових виробників у нігтьовій індустрії, таких як: ibd, CND, EzFlow, Gena, Harmony, Nail Perfect, YRE. У каталозі можна відсортувати товар за вартістю або за виробником. На всі пилки для нігтів є докладний опис із зазначенням ступеня жорсткості та способу застосування. Купити пилочки для нігтів у нашому магазині можна легко та швидко, а доставка у всі куточки України буде додатковою перевагою. Так, ви можете купити пилочки для нігтів, перебуваючи у Києві чи в будь-якому регіоні країни.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик