Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Сушіння та закріплювач лаку для нігтів

Фільтри

Закріплювачі та сушіння для лаку

Що це і для чого взагалі потрібно?

Закріплювач лаку для нігтів – це косметичний засіб, призначений для підвищення стійкості лаку на нігтях. Сушіння для нігтів продається в таких же пляшечках, що і звичайні лаки. Закріплювачі лаку для нігтів мають у своєму складі спеціальний безбарвний лак, який модифікований особливим способом (шляхом додавання різних смол, нейлону та акрилу) для утворення густої плівки, яка дозволяє лаку довше витримати різного роду впливи навколишнього середовища. Закріплювачі лаків були розроблені фахівцями для того, щоб, манікюр фінішний результат вас не розчарував. Адже як би не переконливо косметичні магазини вас не запевняли, що лаки/гель-лаки надзвичайно стійкі та надійні, все ж таки через день-два лак на нігтях починає тріскатися, відшаровуватись і втрачати свій первісний вигляд. Щоб уникнути ситуацій, коли, зробивши гарний манікюр до важливого заходу, чекаєш, що він у будь-який момент може зіпсуватися. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходить унікальний засіб-сушіння для нігтів. На нашому офіційному сайті ви можете замовити тільки найякісніші закріплювачі та сушіння для лаку. Щоб переконатися в якості нашої продукції, ви можете прочитати відгуки задоволених покупців та переглянути фото товарів у нашому інтернет-магазині «Bone».

Які закріплювачі та сушіння для лаку найкраще купувати? Асортимент

У нашому інтернет-магазині «Bone» ви можете купити онлайн найкращі закріплювачі та сушіння для лаку таких відомих брендів:

Виробник: .ibd.

 • Air Dry Topcoat 14 мл, Швидкосохне верхнє покриття для лаку. Засіб швидко закріплює лак, захищаючи його від вицвітання, сколювання і надає нігтям дзеркального блиску. Покриття не викликає алергічних реакцій, оскільки не містить толуол та формальдегід.
 • UV Topcoat 14 мл, УФ-швидкосохнуче верхнє покриття для лаку. Висихає протягом 3-х хвилин в УФ-апараті і дане покриття забезпечує стійкість кольору лаку, запобігаючи його при цьому від сколювання надалі, а також захищає від зовнішніх впливів.

Виробник: China Glaze

 • Fast Freeze Quick Dry 59 мл Сушка-спрей швидкої дії для лаку. Професійний засіб на олійній основі, який забезпечує миттєве висихання лакового покриття.
 • Matte Magic 9,6 мл, Матове верхнє покриття для лаку. Створює неперевершений матовий ефект на будь-якому типі лаків, навіть на тих, у яких дуже багато перламутрового блиску.
 • No Chip Top Coat 14 мл, Нескладне верхнє покриття. Забезпечує захисне покриття, яке запобігає сколюванню та відшаровуванню лаку надалі.
 • Patent Leather Top Coat 14 мл, Швидкосохне верхнє покриття для лаку з супер-блиском. Вміст полімерів у верхньому покритті збільшено на 40% для надання надзвичайно інтенсивного блиску та для посилення захисту лакового покриття від сколювання.
 • Non-yellowing Top Coat 14 мл, Не жовті верхнє покриття. Компоненти, які містяться в цьому засобі, блокують УФ промені і захищають від зміни кольору. Це особливо актуально для французького манікюру.
 • Man treatment, Матове верхнє покриття для чоловічого манікюру. Залишає на нігтях матовий блиск і одночасно доглядає нігтьову пластину. Також використовується у домашніх умовах.
 • First and Last 14 мл, Базове та верхнє покриття 2в1.

Виробник: EzFlow

 • Speed ​​Finish 14 мл , Сушка та УФ захисне покриття для лаку. Сприяє збереженню та підтримці міцності лакового покриття, запобіганню його сколюванню та зміні кольору. Поступово висихає в УФ лампі за 4 хвилини; без використання ламп – за 6-7 хвилин.
 • Miracle Shine 14 мл, Рідина для полірування нігтів «Чудовий Блиск».

Виробник: CND

 • Super Shiney 68 мл , Закріплювач, суперміцне дзеркальне покриття для лаку. UV фільтри запобігають вицвітання лаку надалі. Ідеально підходить для захисту нейл-арту та приклеювання страз. Рекомендовано для професійного та домашнього використання.
 • Dry & Shine 15 мл, Поживна сушка для лаку на водній основі, що підсилює блиск.

Виробник: Naomi

 • Diamond Shield 15 мл , Швидкосохнучий закріплювач Алмазний Щит.
 • XXL Mega Gloss 15 мл , Верхнє покриття для мега-яскравого блиску Мокрий Ефект.
 • XXL Gloss 75 мл, Верхнє покриття для мега-яскравого блиску Мокрий Ефект.

Виробник: Seche

 • Vite Top Coat 118 мл + 14 мл, Швидкосохнуче верхнє покриття (набір). Набір включає базу Seche Base, лак для нігтів і сушіння Seche Vite.
 • Bright Nail Whitening Treatment 14 мл Відбілюючий лак для нігтів. Надає нігтям матовість, завдяки чому може застосовуватись і в чоловічому манікюрі.
 • Natural Matte Finish Nail Treatment 14 мл, Що Зміцнює матове покриття для натуральних нігтів. Призначено для боротьби з ламкими, тонкими та тендітними нігтями. Засіб зміцнює нігтьову пластину за рахунок вмісту у своєму складі кальцію та протеїну, отриманого із зерен пшениці. Після полімеризації препарат утворює матову плівку, тому може бути самостійним покриттям. Seche Natural також рекомендується наносити як базове покриття під лак.

Виробник: FOX

 • Wet Effect FOX 15 мл, Сушка-закріплювач для Декоративного лаку FOX Wet effect.

Виробник: Kodi

 • Quick Dry 60 мл , Спрей сушка-закріплювач для лаку.
 • Nail Sealer 15 мл, Верхнє покриття для акрилових нігтів із ультрафіолетом. Захищає нігті від пожовтіння внаслідок впливу ультрафіолетових променів, посилює глибину кольору акваріумного ефекту. Крім цього, надає легкого блакитного відтінку нігтям і світиться в ультрафіолеті. Ідеально для клієнтів, котрі часто відвідують солярій. Надає сильного блиску і довговічного полірування.

Також у нашому офіційному магазині «Bone» продаються закріплювачі та сушіння таких брендів як Konad, Lumene, Morgan Taylor, My Nail, OPI, PNB , ORLY , Sally Hansen , Salon Professional та інші.

Що входить до складу закріплювачів?

 • Розчинники етилацетат, бутил ацетат, ізопропіловий спирт (SD-40), пропил ацетат та інші. Вони допомагають компонентам засобів, що закріплюють, рівномірно розподілятися. Після нанесення верхнього покриття розчинники поступово випаровуються.
 • Ацетат бутират, який забезпечує більш високу в`язкість та посилену міцність засобу.
 • Сополімер акрилат (карбомер), який використовується як плівкоутворююча і загущаюча речовина. Акрилові сополімери і полімери утворюють швидко висихаючу, міцну, водовідштовхувальну плівку. Карбомер робить сушіння закріплювач лаку стійким до розчинників та побутових кислот. Сополімер акрилат також широко використовують для виготовлення та нарощування штучних нігтів.
 • Нітроцелюлоза наділяє закріплювач лаку для нігтів здатністю надавати глянцевий блиск манікюру.

Які властивості мають закріплювачі лаку для нігтів?

Залежно від своїх унікальних властивостей та характеристик закріплювачі для лаку діляться на декілька видів:

 • Закріплювачі лаку для нігтів. Основною функцією яких є захист покриття від сколів, тріщин, подряпин та інших ушкоджень, а також вигоряння кольору. Манікюр значно освіжається і набуває блиску, посилюється яскравість кольору. Фінішні засоби, що закріплюють, з різною ефективністю здатні просочувати і скріплювати шари покриття.
 • Закріплювачі для лаку з ефектом сушіння (CND Air Dry & Shine та ін.). Крім захисту манікюру від зовнішніх пошкоджень, сушіння закріплювачі лаку, як їх ще називають, значно прискорюють процес висихання лакового покриття та скорочують, таким чином, час самої процедури. Виробники заявляють, що результат досягається миттєво за лічені секунди. Слід зазначити, що на практиці час висихання манікюру, звичайно ж, скорочується в десятки разів, але займає від 5 до 30 хвилин залежно від товщини покриття.

Залежно від властивостей за допомогою різних сушок закріплювачів можна просушити від трьох до шести внутрішніх шарів.

Яку форму закріплювача для лаку краще вибрати?

На сьогоднішній день світовий ринок пропонує кілька видів закріплювачів:

 • Закріплювач лаку для нігтів у звичному скляному флаконі з пензликом.
 • Закріплювач для лаку у вигляді спрею (CND Solar Speed ​​Spray, Kodi Spray-drying nail hardener). Спрей дозволяє ощадливо розпорошувати засіб на нігті тонким шаром, захоплюючи одночасно кілька нігтів.
 • Рідка крапельна форма сушіння закріплювача лаку (Orly Flash Dry 18мол). Головні переваги крапельних сушок полягають у тому, що їх можна наносити на кожен шар лаку, якщо вони не на масляній основі. Крім того, вони не утворюють додатковий стовщений шар. Легка масляниста текстура додатково пом`якшує кутикулу та зволожує нігтьову пластину, не змінюючи яскравості лаку. Єдиний відносний мінус полягає в тому, що таке сушіння не працює як закріплювач для лаку і не створює додаткових ефектів покриття.

*При виборі сушок закріплювачів лаку особливу увагу варто звертати на максимальну кількість шарів, які вони можуть просочити, закріпити та висушити.

Як користуватися закріплювачами та сушінням лаку для нігтів?

Закріплювачі лаку для нігтів у флаконах з пензликом наносяться на завершальній стадії манікюру традиційним способом - колір покривається одним або двома тонкими шарами засобу.

Крапельні закріплювачі лаку для нігтів наносяться на нігті за допомогою піпетки. На нігті достатньо крапнути кілька крапель рідини. Такий засіб лягає вільно, краплі акуратно ковзають, поступово розтікаючись і покриваючи всю нігтьову пластину. Рідина відразу висихає, не залишаючи видимих ​​слідів на поверхні, і одночасно зволожує кутикулу.

Спрей досить просто розпорошується на завершальній стадії манікюру.

Де купити професійні закріплювачі та сушіння для лаку в Україні (Києві)?

Купити недорого закріплювачі та сушіння для лаку ви можете у нашому інтернет-магазині «Bone». На нашому офіційному сайті можна замовити все необхідне для втілення ідеального манікюру. У нас є сертифікована продукція, яка відповідає всім світовим стандартам. У нашому інтернет-магазині «Bone» працюють кваліфіковані співробітники, які з радістю вас проконсультують та нададуть потрібну інформацію. На сайті ви можете замовити будь-який необхідний для вас товар за низькими цінами, доступними навіть для людей з невисоким доходом. Замовити ви можете не виходячи з дому, замовивши доставку через інтернет або за телефонами:

 • 063-233-34-24;
 • 095-799-799-6;
 • 067-799-799-6.

Наше кредо – найвища якість обслуговування. Асортимент товарів, які пропонує магазин, постійно зростає. Ми маємо намір регулярно інформувати вас про нові пропозиції та акції. Слідкуйте за оновленнями, щоб не пропустити низькі ціни.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик