Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Пилки для полірування нігтів

Фільтри

Поліровщики для нігтів – невід`ємна частина набору інструментів для манікюру у будь-якому салоні. Також варто купити пилку для полірування нігтів або навіть парочку для власного використання. У даному розділі нашого інтернет магазину ми пропонуємо покупцям вибрати та купити полірувальні пилочки для нігтів від найкращих виробників світу.

Як вибрати полірувальника для нігтів

Полірувальні пилки для нігтів бувають різних видів:

  • Полірувальні блоки для нігтів. Ці інструменти складаються з 3-4 сторін з різним ступенем абразивності та мають вигляд брусочків. Такі полірувальники дуже зручні і цілком підходять для майстрів-початківців і людей, які бажають здійснювати манікюр і полірування нігтів у домашніх умовах.
  • Полірувальні диски. Це невеликий розмір круглі диски з піщаною поверхнею для полірування нігтьової пластини.
  • Поліровщики з ручкою. Зручні пристрої полегшують роботу майстра завдяки наявності ергономічної рукоятки.

Крім того, полірувальники можуть відрізнятися за призначенням. Пилочка для полірування нігтів з більш грубою поверхнею застосовується для полірування штучних нігтів, тоді як для натуральної нігтьової пластини краще використовувати найбільш м`які пилки.

Як правильно полірувати нігті

  • Перед безпосереднім поліруванням нігтьової пластини її потрібно очистити від залишків старого лаку чи іншого покриття. Зробити це можна за допомогою змивки для лаку.
  • Далі слід надати нігтям бажаної форми і обпилити краї.
  • Після того, як нігті приведені в необхідну форму, очищені та просушені, можна приступати до полірування. Для полірування підійде полірувальна пилка для нігтів з декількома робочими поверхнями, кожна з яких має різну міру абразивності (вимірюється в грит). Або ж можна використовувати кілька пилок різної жорсткості.
  • Беремо полірувальну пилочку, вибираємо грубішу її сторону і починаємо полірувати ніготь рухами в один бік. На першому етапі ми прибираємо нерівності нігтя. Під час процесу не можна натискати надто сильно, або діяти дуже швидко. Потрібно пам`ятати, що нігтьова пластина, особливо, натуральна, дуже тендітна і її можна легко пошкодити полірувальною пилкою.
  • Далі нігті слід відполірувати пилкою з більш м`якою стороною. На завершальній стадії нігті полірують м`якою стороною полірувальника для надання їм неповторного блиску.
  • Також рекомендується полірувати нігті, використовуючи спеціальні олії та засоби для полірування. Таким чином, не тільки зменшується ймовірність пошкодження нігтьової пластини, а й відбувається одночасне її харчування та сприятливий вплив.
  • Не варто полірувати нігті дуже часто, це може зашкодити нігтьовій пластині.

Купити пилочки-полірувальники для нігтів у Києві з доставкою по Україні

Наш Інтернет магазин пропонує купити полірувальники для нігтів за доступними цінами. Крім того, ми продаємо лише продукцію відомих світових брендів, тому Вам не варто турбуватися про якість полірувальних пилок, втім, як і про всі інші інструменти для манікюру. В даному розділі Ви знайдете пилки для полірування від .ibd, CND, EzFlow, Harmony, Kodi, YRE. Всі ці виробники давно працюють на ринку нігтьової індустрії, заробили позитивну репутацію та постійно вдосконалюють свою продукцію. Незважаючи на знаменитість брендів, що пропонують свої унікальні рішення для манікюру, у тому числі й пилки для полірування нігтів, ціни на всю продукцію тримаються на доступних рівнях. Така ситуація можлива завдяки грамотній ціновій політиці імпортерів і постачальників нігтьової продукції для користувачів українського ринку. Наш інтернет магазин пропонує полірувальники для нігтів за найкращими цінами та з оперативною доставкою по Києву та Україні.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик