Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Аксесуари та засоби для нарощування вій

Фільтри

Аксесуари для нарощування вій

Нарощування вій, як і будь-який вид послуги у салоні краси, потребує участі багатьох інструментів, матеріалів та аксесуарів. Так, щоб займатися професійно нарощуванням вій, вам знадобляться не тільки клей та набори вій, але й різні пінцети, аплікатори, щипці та інше. Те саме можна сказати і про нарощування власними силами в домашніх умовах.

У цьому розділі ви можете придбати:

  • Пінцети для нарощування вій
  • Аплікатори для вій
  • Щипці для завивки вій
  • Засоби для видалення штучних вій
  • Сироватки для зростання вій та брів
  • Зволожуючі маски
  • Набори пудр для брів та інше.

Матеріали та аксесуари для нарощування вій американської компанії Ardell мають великий попит завдяки високій якості. Цей виробник є лідером у своєму сегменті. Ardell відома як компанія, що постачає натуральні вії для нарощування. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати інструменти від Ardell, такі як щипці для закручування вій або аплікатор для вій. Інструментами Ardell користуватися легко і просто, це можна зробити навіть у домашніх умовах. Головне робити перерви між накручуванням, щоб вії відпочили. У цей час варто застосовувати сироватку для зростання вій і брів тієї ж марки або засоби інших виробників, які живлять та відновлюють структуру волосся. Також ви можете купити засоби для зняття штучних вій виробництва Ardell, рідина для зняття вій, а також набори пудр, що тонують.

Ще одна американська компанія LASH beLONG, продукція якої представлена ​​в нашому інтернет магазині, славиться новітньою технологією нарощування вій, а також догляду за ними. У розділі аксесуарів для нарощування ви можете придбати такі засоби цього виробника, як засіб для видалення штучних вій, зволожуюча маска гелієва для очей та інше.

Російська компанія YRE, що швидко розвивається, також відома багатьом покупцям, особливо товарами, призначеними для нігтьової індустрії. Внесла вона свій внесок і в розробку інструментів та матеріалів для нарощування вій. Так, наприклад, ви можете купити зручний пінцет для нарощування вій з вигнутими кінчиками. Таким інструментом вам буде зручно підхоплювати вії. Для зручності кінчики пінцету відрізняються кольором від основної частини. Такий пінцет можна стерилізувати.

Збираючись нарощувати вії в салоні або в домашніх умовах, пам`ятайте, що очі – одні з найважливіших органів. Саме тому потрібно ставитись до них дбайливо та обережно. Це можливо, якщо вибирати кошти перевірених виробників. Матеріали, що не викликають алергічної реакції, нешкідливі клеї та рідини для зняття вій, а також корисні маски гелієві для зволоження та охолодження. Все це зробить процедуру нарощування вій не лише результативною у плані майбутньої краси, а й абсолютно безпечною.

Де придбати аксесуари та засоби для нарощування вій

Купуйте аксесуари та засоби для нарощування вій у нашому інтернет магазині, який спеціалізується на продажі інструментів, матеріалів та аксесуарів для салонів краси. Прямо в даному розділі ви знайдете пінцети та аплікатори для вій, рідини для зняття та засоби для видалення штучних вій. По кожному товару є опис, щоб ви змогли швидко зорієнтуватися, навіщо призначений продукт. Так як у нашому магазині діє доставка по всій Україні, ви можете купити аплікатор та пінцет у Києві, а також перебуваючи у будь-якому іншому регіоні.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик