Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Вії для нарощування Kodi

Фільтри
Бренд [X]
Тип вій
Вигин
 B
 C
 CC
 D
 L

Вії від ТМ Коді

Штучні вії стали досить затребуваним продуктом, що прикрашає жінку. Досвідченому майстру під силу надати погляду будь-який ефект: чуттєвий, млосний, розкішний і кокетливий, лукавий, таємничий і т.д. Асортимент вій для нарощування kodi надає найширші можливості.

Kodi Professional використовує у виробництві матеріалів для нарощування вій тільки високоякісну та безпечну для здоров`я сировину. Під світовим брендом Коді випускаються не тільки вії для нарощування kodi, але й інші допоміжні товари: клей для вій, знежирювачі для вій, праймери, ремувери та інші препарати для нарощування вій.

Традиційно всі вії для нарощування штучні, виготовлені із високо модифікованого синтетичного волокна. Це допомагає уникнути алергічного роздратування на очах і зробити цей продукт більш універсальним.

Залежно від видів волосків розрізняють норкові, соболині, колонкові, шовкові вії. Це умовні назви, які більше відносяться до самої структури та інших характеристик волосків, а також ефектів, які вони здатні створювати.

Компанія Коді випускає шовкові вії для нарощування kodi:

  • вії для нарощування коді на стрічках класичного чорного кольору. Пропонується упаковка вій по 16 ліній одного розміру та одного вигину (B, C, D, CC), товщини (0,07; 0,10; 0,15 або 0,20 мм) та довжини (від 7 до 16 мм), а також упаковка вій по 16 ліній із волосками різної довжини. B-вигин - невеликий, підходить майже для всіх видів вій. C-вигин - сильний вигин, надає вій привабливий об`єм, зберігаючи природність і натуральність, робить погляд відкритим. Це найпопулярніші і популярні вигини. Вії для нарощування kodi з D-вигином виглядають дуже ефектно, але за рахунок сильного завитка не зможуть довго триматися на прямих віях. СС-вигин - дуже загнутий завиток, з яким важко конкурувати навіть біозавивки для вій. Він підходить для особливих випадків.
  • поодинокі вії в банку kodi. Волоски мають саму ходову довжину 8; 10 та 12 мм і товщину 0,15 та 0,2 мм. Вигин D створює ефект довгих підкручених вій.

Шовкові вії яскравіші, глянсові, особливо відрізняються природністю, їх товщина і щільність наближена до натуральної, вони не обтяжують повіку і комфортно носяться. Шовкові вії для нарощування kodi підходять всім, але особливо тим, чиї натуральні вії не блищать товщиною та густотою, надають додатковий об`єм та ефект нафарбованих вій.

З вій на стрічці дуже зручно працювати, оскільки за один раз можна взяти необхідну кількість. Поодинокі вії в банку kodi ідеально підходять для нарощування поресничного за японською технологією.

Як створювати різні ефекти за допомогою пучкових вій Kodi

Широкий асортимент вій для нарощування kodi дозволяє створювати будь-які ефекти та сміливо грати з образами. Якщо Ви хочете, щоб очі виглядали максимально натурально та природно, вибирайте невелику довжину пучкових вій Коді у банку D/0.20 або D/0.15 від 8 до 12 мм. і накладайте їх від більшої довжини у зовнішнього куточка ока до меншої - у внутрішнього, або чергуйте їхню довжину (розріджений ефект).

Для того, щоб візуально подовжити очі круглої та нормальної форми (лисий ефект) Ви також можете скористатися пучковими віями для нарощування kodi на стрічці, наприклад D/0.15 x 7/8/9/10/12/14/16 мм, B/0.10 або 0.15 x 7/8/9/10/12/14 мм. Найдовші вії накладаються на зовнішній куточок ока і найкоротші – на внутрішній. Розкіш і кокетство погляду надає лялькового ефекту. Для цього підійдуть досить великі вії однієї довжини на стрічці із загином D або СС не менше 12 мм. У нашому магазині Ви можете вибрати упаковки по 16 ліній з кількома довжинами 10/12/14/16 мм.

Не бійтеся експериментувати та створювати яскраві образи. З високоякісними та безпечними для здоров`я віями для нарощування kodi робота буде приємною та легкою.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик