Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Рідини для зняття гель-лаку та акрилу Kodi

Фільтри
Об'єм
 160 мл
 250 мл
 500 мл
Тип
Склад
 З ацетоном

Делікатно зняти штучні нігті Допоможуть вам розчинники Kodi

Зняття штучних нігтів, як і їх нарощування, процедура досить відповідальна. Правильність та грамотність її проведення, безперечно, позначиться на зовнішньому стані Ваших натуральних нігтів.

Як правильно знімати штучні нігті

Будь-яка процедура може завдати травми, якщо нехтувати рекомендаціями фахівців. Щоб видалення штучних поверхонь (якщо процедура виконується в домашніх умовах) було максимально комфортним і не слугувало справжньою розправою для Ваших натуральних нігтів, користуйтеся спеціальними для цього засобами, які в побуті та у професійних нейл-майстрів.

Українська компанія Kodi Professional подбала про наявність достатнього асортименту ремуверів для ефективного та якісного зняття штучних нігтів.

Розчинники Kodi Professional Ви можете придбати на нашому сайті. Щоб полегшити Вам вибір, пропонуємо ознайомитися з ними ближче.

Розчинники Kodi Professional

Компанія Kodi пропонує Вашій увазі вибір препаратів для корекції та видалення акрилових та гелевих нігтів, а також покриття гель лаком Kodi:

  • розчинник Kodi No Lines 10 мл . Цей засіб – невід`ємний помічник майстра під час створення бездоганних штучних нігтів шляхом ефективного видалення невеликих відшарів. Його можна застосовувати на етапі опила старого матеріалу або змодельованого нігтя. Якщо в ході роботи, як би старанно і ретельно Ви не опиливали ніготь, не вдається прибрати мікротріщину, що утворилася, або відшар (тонку білу лінію), розчинник Kodi No Lines якнайкраще заповнить простір і «склеїть» матеріал з нігтем. Перед нанесенням препарату потрібне додаткове знежирення поверхні, а після повне висихання (займає кілька хвилин). Засіб може використовуватись для роботи з гелем.
  • розчинник Kodi Tips Off 100/250/500 мл . Препарат використовується для правильного та якісного видалення штучного матеріалу. З його допомогою акрил розчиняється протягом 20 хвилин, а гель лаки Kodi - 10-18 хвилин (залежно від щільності відтінку). Рідина застосовується зазвичай. Наносите розчинник Kodi Tips Off на невеликий ватний диск, прикладаєте до нігтя і загортаєте фольгою для кращого поглинання засобу. Після закінчення необхідного часу, Ви можете видалити розм`якшене покриття апельсиновою паличкою або пушером. Після використання Kodi Tips Off в обов`язковому порядку рекомендується наносити спеціальну олію для кутикули, щоб зробити регенеруючу дію на зневоднений натуральний ніготь. Детальніше з асортиментом масел для кутикули Kodi Ви можете ознайомитись у розділі нашого каталогу «Манікюр».
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик