Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

В категориях

Sally Hansen для манікюру

Американський бренд Sally Hansen у нігтьовій індустрії займає лідируючі позиції у себе на батьківщині. Водночас він міцно зміцнився у свідомості споживачів багатьох країн як виробник якісної продукції для нігтів. З радістю купують товари Sally Hansen (лак для нігтів, засоби для кутикули та інші) та в Україні.

Компанія Sally Hansen має багатий досвід на ринку нігтьової індустрії, де працює вже понад 50 років, є першовідкривачем багатьох продуктів. Так, саме її засновник, Саллі Хенсен, разом зі своїм чоловіком-хіміком уперше створили засіб для захисту та відновлення нігтів – Hard as Nails.

Продукція Sally Hansen

Спеціалізація американської компанії Sally Hansen – виробництво засобів догляду за нігтями. Торгова марка розробляє декоративні лаки, матеріали та інструменти для манікюру, креми для рук та ніг та інше.

У нашому інтернет-магазині в даному розділі можна придбати наступні категорії товарів бренду Sally Hansen:

  • Зміцнюючі гелі Sally Hansen . Тут збираються всі засоби, покликані зміцнити нігтьову пластину, зміцнити та сприяти її зростанню. Ідеальні засоби для тендітних, тонких та ламких нігтів. Наприклад, гель Sally Hansen Hard as nails hard as wraps миттєво робить нігтьову пластину твердішою і, як наслідок, міцнішою. При використанні цього гелю Саллі Хансен, нігті можуть вирости довгими без загрози розшаровування.
  • Покриття та сушіння Sally Hansen . Як видно з назви, у цій категорії зібрані покриття для нігтів, які застосовуються при забарвленні нігтів декоративним лаком. Вони сприяють кращому зчепленню лаку для нігтів Саллі Хансен із нігтьовою пластиною (покриття-основи), а також закріпленню та продовженню манікюру (фінішні покриття). Також в асортименті є кошти «два в одному», наприклад Sally Hansen Diamond shine. Це покриття придатне як для основи, так і як закріплювач. У своєму складі воно містить алмазний порошок, який надає нігтям міцності.
  • Засоби для манікюру Sally Hansen . Ця категорія товарів представлена, насамперед, засобами Sally Hansen для кутикули, оскільки гарний зовнішній вигляд нігтів починається саме з неї. Є широкий вибір продуктів Sally Hansen для видалення кутикули, такі як: Gel Sally Hansen cuticle remover та Instant Sally Hansen cuticle remover . Перший призначений для звичайної кутикули, а другий засіб – для загрубілої та особливо складної. Треба сказати, що засоби Саллі Хансен для видалення кутикули містять в собі екстракти рослин, які доглядають шкіру і мають протизапальну та заспокійливу дію.
  • Декоративний лак Sally Hansen . Виробник Sally Hansen пропонує дивовижний асортимент лаків для нігтів як з погляду широкої палітри кольорів, так і з позиції застосування інновацій. Так, декоративні лаки лінійки Sally Hansen Salon Manicure допомагають створювати салонний манікюр у себе вдома. Ці лаки виконують відразу кілька функцій: служать як базове і фінішне покриття, зміцнюють нігті, власне, забарвлюють їх у чудовий вибраний відтінок, надають блиску подібно до гелевого покриття, посилюють ріст нігтьової пластини і запобігають сколам. Манікюр із таким лаком Sally Hansen тримається до 10 днів. Чудовий блиск гарантований Вам також із стійкими лаками лінійки Sally Hansen Xtreme Wear. Цьому сприяє спеціальна запатентована формула світловідбивних частинок micro-shine.

У чому переваги Sally Hansen

Не зупиняючись на розробках інших брендів у своїй ніші, Sally Hansen грамотно та відповідально підходить до виробництва засобів догляду за нігтями. Бренд проводить власні дослідження в галузі структури нігтів та шкіри, внаслідок чого вводить власні інновації, що застосовуються під час виробництва косметичної продукції.

В результаті ми маємо досконалі засоби для догляду за нігтями, які допомагають вирішити численні проблеми у цій сфері.

Купуйте продукцію Sally Hansen в інтернет магазині Bone.ua

Зараз Ви знаходитесь на сайті одного з найбільших ресурсів з продажу онлайн косметики в Україні . Наша головна ніша на ринку – засоби догляду за нігтями, ми навіть називаємо свій ресурс, як «інтернет магазин товарів для манікюру та педикюру». Звичайно, ми не могли залишити без уваги такий видатний бренд у цьому жанрі, як Sally Hansen. Купити засоби для нігтів Sally Hansen, такі як зміцнюючі гелі Sally Hansen, покриття та сушіння Sally Hansen, засоби для манікюру Sally Hansen та декоративні лаки для нігтів від Sally Hansen, можна прямо в даному розділі.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик