Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

В категориях

Сонцезахисна косметика Sun Energy

Продукція Sun Energy – Ваш щит під сонцем

Якщо Вам більше імпонує бронзовий відтінок шкіри, ніж аристократична блідість, але при цьому ультрафіолетові промені насторожують здатністю провокувати фотостаріння та викликати злоякісні пухлини, ми розповімо, як правильно убезпечити себе від радіаційного опромінення та засмагати цілий рік незалежно від сезону.

Відвести незворотну шкоду здоров`ю та захистити шкіру допоможуть спеціальні засоби sun energy для засмаги, дія яких базується на здатності вхідних до складу ультрафіолетових фільтрів нейтралізувати вплив UVA та UVB променів на верхні та глибокі шари епідермісу.

Чому варто вибрати сонцезахисну косметику Сан Енерджі

 • косметика розроблена за європейськими стандартами, згідно з якими захист від UVA повинен відповідати принаймні одній третині заявленого SPF продукту;
 • в рецептурі використовують сучасний комбінований підхід у виборі ультрафіолетових фільтрів, що дозволяє зберегти ефективність препарату при оптимальній концентрації як фізичних, так і хімічних компонентів.
 • сонцезахисна косметика sun energy виготовлена ​​на основі незамінних у цьому випадку масел - добре очищеної мінеральної та гідрогенізованої касторової, які успішно зарекомендували себе у зволожуючих формулах.
 • доступна ціна косметики Sun Energy.

Кошти sun energy Україна підійдуть для будь-яких умов засмаги:

 • Для відпочинку біля води скористайтеся водовідштовхуючими емульсіями Sun Energy.
 • Засоби для дітей sun energy захистять ніжну та тонку шкіру дитини.
 • З яким рівнем протисонячного захисту засіб sun energy купити залежить від клімату та фототипу шкіри. Чим більше шкіра насичена пігментом (смаглява, вже засмагла), тим легше вона сприймає ультрафіолетові промені, і тим нижчий рівень SPF потрібно (до 15). Представникам найніжнішого першого фототипу, коли шкіра миттєво згорає на сонці, варто скористатися засобами з більш високим ступенем захисту - SPF вище 25 (понад 96% захисту від проникнення ультрафіолету).
 • Крем для обличчя Sun Energy
 • Препарати ЕЛЬФА Сан енерджі після засмаги, збагачені пантенолом та заспокійливими екстрактами, для усунення почервоніння, відчуття печіння, прискорення регенерації при отриманому сонячному опроміненні та опіках.

Автозагар Sun Energy – якщо сонце не йде до Вас.

Противники ультрафіолетових променів можуть скористатися засобами серії автозасмаги. За рахунок діючого компонента, дигідроксиацетону, що вступає в реакцію з протеїнами шкірного кератину, верхні шари шкіри здатні змінювати відтінок на відносно короткий час (2-4 дні). Але цього, як правило, достатньо, щоб у найкоротші терміни надати собі розкішного вигляду.

За ціною автозагар sun energy займає середній рівень, більшості доступний і оптимально порівнянний з високою якістю продукту.

Де в Києві купити Sun Energy для засмаги

Співпрацюючи з офіційним сайтом sun energy, ми пропонуємо своїм клієнтам низку переваг:

 • широкий асортимент світових бьюті брендів на додаток до продукції сан енерджі;
 • демократична цінова політика;
 • якісне обслуговування;
 • доставка по всьому світу.
Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик