Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Типси для нігтів

Фільтри

Типси для нарощування нігтів

Типси для нігтів є найпоширенішим способом, який використовують для нарощування нігтів. Переклавши з англійської, tip - кінчик, верхівка, хоча в сучасних словниках іноді так і пишеться - штучний ніготь. Типси для нігтів були придумані в середині 50-х у Філадельфії, США завдяки звичайному дантисту Фреду Слек. Під час роботи Фред серйозно пошкодив ніготь. Коротко подумавши, він узяв невеликий шматочок фольги, і особливим чином зігнувши його, він зробив щось подібне до нігтя, зверху якого поклавши пломбувальний матеріал. На його подив, біль спав відразу, а новий ніготь незабаром відріс, повністю відновившись. Таким чином були придумані типси для нігтів, які відразу перекочували в косметичну індустрію.

Купити типси для нарощування нігтів

Типси для нігтів зазвичай робляться з різного роду пластмаси, для використання як подовження нігтя. Для того, щоб ефективно наростити нігті потрібно купити типси для нігтів високої якості. Перед нарощуванням нігті слід злегка опилити, потім розміщуєте типси для нігтів зверху, при цьому покриваючи приблизно третину нігтьової поверхні. Купивши типси для нігтів, можна побачити спеціальне місце, яке має змащуватися клеєм. Типси можуть бути різного розміру, після того, як їх наклеїти, Ви можете надати нігтям різної форми та потрібної довжини, прибравши при цьому всі нерівності. Як типс, і сама поверхня нігтя, повинна опилюватися, щоб забезпечити краще зчеплення з матеріалом, найчастіше з гелем.

Використовуючи типси, манікюр можна зробити як для глянсового журналу

Нарощування свого часу стало чудовим вирішенням проблеми недостатньо міцних натуральних нігтів. Кожна жінка хотіла б мати довгі та міцні нігті, які не ламаються. Але біда, не всіх обдарувала матінка природа здоровою і сильною нігтьової пластиною. І відростити власні натуральні нігті до бажаної довжини часом дуже важко. А як же хочеться блиснути манікюром, як у красуні з того глянсового журналу. Ось тут і приходить на допомогу нарощування і такі незамінні помічники, як типси для нарощування нігтів. Купити або замовити типси не складе особливих труднощів, це можна зробити, наприклад, в нашому інтернет магазині. Саме в даному розділі, де Ви зараз читаєте цей текст, знаходяться типси для нігтів, ціна на які є демократичною. До того ж, всі вони виготовлені відомими виробниками світової б`юті індустрії, які гарантують найвищу якість та безпеку. Інтернет магазин Bone пропонує купити типси для нігтів у Києві за доступними цінами. Також ми здійснюємо доставку типсів та інших матеріалів для нарощування чи проведення манікюру по всій Україні.

Нарощування на типси роблять двома способами: за допомогою гелю або акрилу. Кожна процедура має свої шанувальники, чому свідчать запити в мережі інтернет на кшталт «типси акрил» або «гелеві типси». Мається на увазі, звичайно, нарощування акрилом або гелем з використанням пластикових типів.

Як вибрати типси для нігтів

Вибір типів як і інших матеріалів та інструментів для нарощування залежить від особистих переваг та кінцевої мети використання. У даному розділі нашого інтернет магазину Ви можете вибрати та купити:

Крім того, типси можна купити і вже з готовим дизайном, що значно полегшує роботу майстра. Залежно від матеріалу виготовлення типси для нарощування можна купити з пластику, з нейлону або поліфлексу. Однак, варто зауважити, що в основному все ж таки типси виготовляють з так званого ABS-пластика, який з успіхом застосовується для виготовлення медичного приладдя. Це говорить про його абсолютну безпеку та нетоксичність. Крім того, ABS-пластикові типси, ціна на які досить доступна, ударостійкі і в той же час еластичні. Вони не схильні до впливу побутових хімічних засобів. Загалом, мають всі необхідні якісні характеристики, що роблять їх найзручнішими для нарощування нігтів.

Крім кольору та матеріалу виготовлення Ви можете зустріти у продажу типи двох видів:

  • Типси з контактною зоною
  • Типси без контактної зони

Контактною зоною називається виїмка на внутрішній стороні типси, яка кріпиться до нігтьової пластини за допомогою клею. Контактну зону і вільний край Тіпс розділяє лінія стопа, в яку впирається кінчик натурального нігтя. Безконтактні типси найчастіше використовуються для створення французького манікюру, вони дозволяють створювати ідеальну лінію посмішки.

Також типси розрізняють за розміром та формою. Так як у кожного клієнта ці параметри можуть сильно відрізняться, та й нігті на великому пальці набагато більше, ніж на тому самому мізинці, майстри салону повинні мати в арсеналі найрізноманітніші типси. В даному випадку вигідніше купувати набори типс, які продаються у нашому магазині.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик