Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Воскоплави для депіляції: касетні та для гарячого воску

Фільтри
Бренд
 GIGI
 ItalWax
 Nail Perfect
 Xanitalia
 YRE

Воскоплави для депіляції касетні та для гарячого воску

Депіляція із застосуванням воску – одна з найпопулярніших. Вона недорога і водночас дуже ефективна. Широкий асортимент засобів та інструментів для воскової депіляції дозволяє підібрати все необхідне для досягнення головної мети – отримання ідеально гладкої шкіри. Щоб зробити депіляцію гірким воском, його потрібно добре розігріти. Для зручності під час розплавлення воску придумали нехитре пристосування під назвою воскоплав.

Який воскоплав краще

Бьюті промисловість пропонує досвідченим майстрам і тим, хто вважає за краще проводити депіляцію воском в домашніх умовах, широкий вибір воскоплавів. Залежно від того, якому виду воскової депіляції ви віддасте перевагу, для свого арсеналу варто підбирати найбільш підходящий воскоплав. Найпоширеніші апарати:

  • Касетні воскоплави . Призначені для розплавлення воску у касетах або, як їх ще називають, у картриджах. Саме тому ви можете зустріти в мережі назву воскоплав картриджний, і це буде те саме, що й воскоплав касетний .
  • Баночні воскоплави . Відповідно такі воскоплави використовуються для нагрівання воску в баночках. Вони часто використовуються в салонах, тому що дозволяють розплавляти велику кількість матеріалу. Тим не менш, багато хто воліє купити баночний воскоплав додому.
  • Комбіновані воскоплави . Зручні пристрої, в яких одночасно можна нагрівати віск у касетах та баночках.
  • Воскоплави для депіляції та парафінотерапії . Це зручні пристрої, де можна нагрівати як віск, так і парафін. Власне, це різновид баночного воскоплаву.

Треба сказати, що й інші воскоплави досить зручні у застосуванні, вибір зазвичай залежить від переваг користувача. Застосовуючи віск у касетах і розплавляючи його, відповідно, у касетному воскоплаві, згодом його дуже зручно наносити за допомогою роликового аплікатора. Це дозволяє рівномірно завдати віск по зоні обробки. Якщо вибрати баночний воскоплав, то наносити віск потрібно буде за допомогою додаткових інструментів, наприклад, спеціальних шпателів.

Як користуватися воскоплавом

Воскоплав - досить простий інструмент для роботи, користування яким не передбачає попередньої підготовки. Все, що потрібно зробити, це ознайомитись з інструкцією або прочитати основи роботи нижче.

  • Воскоплав касетний, який можна купити в нашому магазині, може бути однокартриджним або подвійним. Останній зручний тим, що ви завжди можете мати під рукою гарячий віск, не перериваючись на додатковий розігрів. Наприклад, модель YRE Double Depilatory Heater – двокасетний картриджний воскоплав, купити який можна прямо в даному розділі. Використовуються воскоплави для картриджів досить просто: сам апарат вставляється картридж, з якого попередньо знімається захисна плівка, воскоплав включається в розетку. Через 20-30 хвилин пристрій готовий до роботи.
  • Баночний воскоплав для гарячого воску має широке застосування. У ньому можна розігрівати віск у спеціальних банках, а також таблетований та гранульований віск. Для двох останніх зазвичай використовується знімна алюмінієва чаша. Як говорилося вище, розігрітий віск потім наносять шпателями.

Варто зауважити, що в домашніх умовах, мабуть, зручніше використовуватиме касетний воскоплав, ціна якого, до того ж, нижча. Якщо ж ви хочете заробляти на проведенні депіляцій, варто витратитись і вибрати баночний або комбінований воскоплав, купити який можна також у нашому інтернет-магазині.

Воскоплави в інтернет магазині Bone.ua за найкращими цінами

Наш Інтернет магазин товарів для депіляції пропонує широкий асортимент воскоплавів, як касетних, так і банкових. Прямо в даному розділі можна вибрати воскоплави для депіляції та купити їх за оптимальною ціною. Ми гарантуємо високу якість продукції, що реалізується, а також надаємо швидку доставку обраних та куплених товарів по всій Україні. Професійно займаючись продажем продукції для б`юті індустрії, ми пропонуємо своїм клієнтам воскоплави за найдоступнішою вартістю.

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик