Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Все для Манікюру від Kodi Professional Kodi

Фільтри
Вид
 Гель
Тип
 UV-активний
 LED-активний
Об `єм
 12 мл
 14 мл
 15 мл
 28 мл
Липкий шар
 Є
Система
 Однофазний
 Трифазний
Колекція
 Kodi Build It Up Gel
Колір
молочный
бежевый
розовый

Все для Манікюру від Kodi Professional - Краса жіноча в Деталях

Все для Манікюру від Kodi Professional

Жіноча краса завжди надихала професіоналів б`юті-індустрії шукати нові шляхи до досконалості, вигадувати нові засоби, технології та матеріали, які допоможуть кожній жінці відчувати себе королевою. Одна з ключових деталей цієї краси - це доглянуті та чисті нігті. Гігієнічний манікюр, нарощування нігтів гелем та акрилом, художній нейл-дизайн - ці процедури набувають популярності серед жінок, оскільки вони є невід`ємною частиною удосконаленого жіночого образу.

«KODI PROFESSIONAL» - це найкращі матеріали для нарощування нігтів та дизайну. Деякі дівчата вчаться самостійно створювати оригінальні нейл-дизайни, інші відвідують салонні майстри. У будь-якому випадку для цих процедур потрібні спеціальні матеріали та інструменти, які відповідають високим стандартам якості. Щоб результат був задовільним і клієнти залишилися задоволеними, важливо використовувати якісні професійні матеріали, які забезпечують точність, швидкість та чистий вигляд нігтів.

На сайті Bone.UA майстри нігтьового сервісу можуть підібрати відповідні товари для манікюру KODI PROFESSIONAL: спеціальні засоби, полімерні матеріали, ергономічні інструменти для гігієнічного та декоративного манікюру, які впливають на якість роботи. Завдяки багаторічному досвіду в нейл-індустрії, наша компанія представляє лише інноваційні та популярні товари, розроблені відповідно до потреб практикуючих майстрів.

Переваги продукції KODI PROFESSIONAL очевидні. У Києві є багато магазинів професійної косметики та матеріалів для нарощування нігтів, проте багато майстрів нігтьового сервісу в Україні віддають перевагу продукції «KODI PROFESSIONAL» за кілька причин: висока якість усіх матеріалів, стартові набори для початківців, професійні інструменти та широкий асортимент продукції. Під час використання продукції «KODI PROFESSIONAL» робота майстра значно спрощується, і година процедури скорочується. Можливість моделювати нігті відповідно до побажань клієнта з використанням полімерних матеріалів дає можливість реалізувати найсміливіші ідеї.

Вибір професіоналів – «KODI PROFESSIONAL». Купуйте все для манікюру на сайті Bone.UA

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик