Каталог

Контакт-центр

067-799-799-6

с 10:00 до 18:00

Контакт-центр

067-799-799-6

Пн.-Пт. с 10:00 до 18:00

Сб. с 10:00 до 15:00

Вс. выходной

Обратный звонок Быстрый заказ по телефону

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время

КАТАЛОГ

Контакт-центр

067-799-799-6

Пн.-Пт. с 10:00 до 18:00

Сб. с 10:00 до 15:00

Вс. выходной

Обратный звонок

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время

Все для Манікюру від Kodi Professional Kodi

Фильтры
Вид
 Гель
Тип
 UV-активный
 LED-активный
Объем
 14 мл
 15 мл
 28 мл
Липкий слой
 Есть
Система
 Однофазный
 Трёхфазный
Коллекция
 Kodi Build It Up Gel
Цвет
молочный
бежевый
розовый

Все для Манікюру від Kodi Professional - Жіноча Краса в Деталях

Все для Манікюру від Kodi Professional

Жіноча краса завжди надихала професіоналів б\'юті-індустрії шукати нові шляхи до досконалості, вигадувати нові засоби, технології та матеріали, які допоможуть кожній жінці відчувати себе королевою. Одна з ключових деталей цієї краси - це доглянуті та охайні нігті. Гігієнічний манікюр, наращування нігтів гелем і акрилом, художній нейл-дизайн - ці процедури набувають популярності серед жінок, оскільки вони є невід\'ємною частиною вдосконаленого жіночого образу.

«KODI PROFESSIONAL» - це найкращі матеріали для наращування нігтів та дизайну. Деякі дівчата вчаться самостійно створювати оригінальні нейл-дизайни, інші відвідують салонних майстрів. У будь-якому випадку, для цих процедур потрібні спеціальні матеріали та інструменти, які відповідають високим стандартам якості. Щоб результат був задовільним і клієнти залишилися задоволеними, важливо використовувати якісні професійні матеріали, які забезпечать точність, швидкість та охайний вигляд нігтів.

На сайті Bone.UA майстри нігтевого сервісу можуть підібрати підходящі товари для манікюру KODI PROFESSIONAL: спеціальні засоби, полімерні матеріали, ергономічні інструменти для гігієнічного та декоративного манікюру, які впливають на якість роботи. Завдяки багаторічному досвіду в нейл-індустрії, наша компанія представляє лише інноваційні та популярні товари, розроблені відповідно до потреб практикуючих майстрів.

Переваги продукції «KODI PROFESSIONAL» очевидні. В Києві є багато магазинів професійної косметики та матеріалів для наращування нігтів, проте багато майстрів нігтевого сервісу в Україні віддають перевагу продукції «KODI PROFESSIONAL» за кілька причин: висока якість всіх матеріалів, стартові набори для початківців, професійні інструменти та широкий асортимент продукції. Під час використання продукції «KODI PROFESSIONAL» робота майстра значно спрощується, і час процедури скорочується. Можливість моделювати нігті відповідно до побажань клієнта з використанням полімерних матеріалів дає можливість реалізувати найсміливіші ідеї.

Вибір професіоналів - «KODI PROFESSIONAL». Придбайте усе для манікюру на сайті Bone.UA

Подпишитесь, чтобы получать последние обновления

Корзина

Оберіть мову сайту:

російська українська English Ivrit