Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Умови використання сайтуУвага! Перед тим як розпочати перегляд даного сайту, уважно прочитайте ці умови. В разі незгоди з умовами в цілому або з певними їх пунктами/пунктом не використовуйте цей сайт. Користування даним сайтом (включно з заповненням різних форм, заявок), а також здійснення замовлення товарів та/або послуг через даний сайт означає згоду з умовами користування сайтом.

Термінологія, що використовується в цій угоді, наведена в кінці документу.


  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ця Угода визначає умови використання Користувачами (Покупцями) матеріалів і сервісів сайту https://Bone.UA (далі - Сайт, веб-сайт, інтернет-магазин).

1.2. Ця Угода відповідно до ст. ст. 633, 641 і розділу 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресована невизначеному колу осіб незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець), що бажають придбати товари в інтернет-магазині https://Bone.UA.

1.3. Оскільки ця Угода є публічною офертою, то, отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач (Покупець) вважається таким, що приєднався до цієї Угоди.

1.4. Адміністрація Сайту в особі власника сайту https://Bone.UA або уповноваженої ним особи має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Нова або змінена Угода набуває чинності після розміщення її на Сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту. Тому радимо регулярно ознайомлюватись з текстом Угоди на сайті.

1.5. Покупець (Користувач) погоджується з цією публічною офертою в цілому і без застережень при оформленні замовлення на Сайті.

1.6. Покупець (Користувач) погоджується з тим, що всі умови Угоди користування йому зрозумілі і він приймає їх повністю і беззастережно.

1.7. Пропозиція на Сайті не є офертою. При цьому Покупець (Користувач), ознайомившись з пропозицією, має право зробити оферту Продавцю або Продавцям, заповнивши форму замовлення. Саме заповнення форми замовлення є офертою Покупця Продавцю або Продавцям на придбання Покупцем відповідного товару або послуги на умовах Пропозиції.

1.8. Покупець знає про те, що Адміністрація Сайту перенаправляє його оферту Продавцю, який обраний Адміністрацією. Ця дія ні за яких умов не робить Адміністрацію Сайту агентом Продавця та не накладає на Адміністрацію відповідальності за виконання замовлення Продавцем.

1.9. Оферту слід вважати прийнятою Продавцем (Отримувачем) за умови, якщо ним було виконано дії, що підтверджують прийняття оферти, зокрема: фактичне відвантаження товару, надання послуг чи виконання робіт відповідно до умов, передбачених офертою Покупця.

1.10. Після отримання оферти Покупця за Продавцем залишається право запропонувати інші умови придбання товару та/або послуг, ніж ті, що зазначені в оферті Покупця. Таку пропозицію слід вважати зустрічною офертою і вона повинна бути прийнятою Покупцем. Під прийняттям зустрічної оферти слід розуміти фактичне отримання Покупцем (Отримувачем) товару на умовах, зазначених у зустрічній оферті. За Продавцем залишається право на відкликання такої зустрічної оферти до моменту видачі товару Покупцю (Отримувачу).

1.11. Фактичне отримання та прийняття товару та/або послуги Покупцем (Отримувачем) є достатнім доказом прийняття оферти або зустрічної оферти, тобто остаточного узгодження сторонами усіх важливих умов продажу.

1.12. Не можна вважати прийняттям Продавцем оферти Покупця через надсилання Продавцем та/або Адміністрацією Сайту засобами електротехнічного (інформування за допомогою sms, електронної пошти, телефоном тощо) або іншим засобом зв’язку повідомлення Продавця та/або Адміністрації Сайту про отримання замовлення Покупця та/або про терміни його отримання та/або про ціну товару. Таке повідомлення є виключно повідомленням про отримання Продавцем оферти Покупця (а не про її прийняття) і містить лише відтворення умов оферти, наданої Покупцем.

1.13. Єдиний засіб відшкодування, який надається Покупцю у випадку невідповідності фактичних умов продажу оферти, - це право Покупця відмовитися від отримання та прийняття відповідного товару та вимагати повернення внесеної за нього оплати включно з вартістю доставки товару до пункту видачі (за умови, якщо вказані суми фактично були сплачені Покупцем). Покупець повинен скористатись даним правом до моменту підписання документів, які підтверджують отримання товару (до таких документів також належить документ перевізника про доставку відправлення (посилки) з товаром Покупцю).

1.14. Моментом отримання та прийняття товару Покупцем (Отримувачем) слід вважати наступне (одне з перелічених залежно від того, що відбулось раніше):

підписання Покупцем (Отримувачем) акту приймання-передачі товару або іншого рівнозначного за суттю документу, який підтверджує факт передачі товару Покупцю;

підписання Покупцем (Отримувачем) документів перевізника, які підтверджують факт отримання відправлення (посилки) з товаром;

фактичне отримання Покупцем (Отримувачем) товару і здійснення Покупцем (Отримувачем) дій, які свідчать про прийняття товару (Покупець (Отримувач) отримав товар і покинув пункт видачі тощо).

  1. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

2.1. Даний Сайт являє собою платформу, на якій розміщуються пропозиції про продаж товарів Продавцями. Продавцями можуть бути: Адміністрація Сайту або будь-яка інша юридична особа, фізична особа-підприємець, якій Адміністрацією Сайту надано дозвіл розміщувати відомості про товари та/або послуги такої особи. Найменування Продавця вказується у документах, які свідчать про передачу товару та/або надання послуг Покупцю. Таким документом є товарний чек або будь-який інший документ, що підтверджує факт передачі товару та/або надання послуги Покупцю.

2.2. Даний Сайт надає дозвіл Користувачу (Покупцю) на перегляд та завантаження матеріалів Сайту виключно з метою особистого некомерційного використання за умови збереження Користувачем (Покупцем) усієї інформації про авторське право та інших даних про право власності, які містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Цією угодою забороняється змінювати матеріали даного Сайту, також під забороною їх поширення чи демонстрація у будь-якому вигляді або використання їх іншим чином у суспільних чи комерційних інтересах. Заборона поширюється на використання цих матеріалів іншими сайтами та комп’ютерними мережами.

  1. РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ

3.1. З метою формування замовлень на Сайті Користувач (Покупець) може пройти процедуру реєстрації та внести необхідні дані відповідно до пропонованої анкети. Здійснюючи це, він автоматично приймає дані умови. При замовленні товару без реєстрації на Сайті Користувач (Покупець) також автоматично приймає дані умови.

3.2. При реєстрації на Сайті Користувач (Покупець) зобов'язується надавати достовірні і точні відомості про себе і свої контактні дані з метою виконання Адміністрацією Сайту своїх зобов'язань перед Користувачем (Покупцем) і доставки йому сплаченого товару (замовлення).

3.3. У процесі реєстрації на Сайті Користувач (Покупець) вказує логін (власний e-mail) і пароль, за безпеку яких він несе відповідальність особисто. Користувач (Покупець) зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці. За всі дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням його логіна та пароля, відповідальність несе виключно Покупець. У випадку втрати реєстраційних даних Покупець зобов’язаний повідомити про це адміністрацію Сайту.

3.4. Заповненням реєстраційної форми на сайті https://Bone.UA та/або надаючи особисту інформацію про себе, здійснюючи покупку безпосередньо в магазині, Користувач (Покупець) добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних Адміністрацією Сайту з подальшою метою: дані, які надає Користувач (Покупець) під час реєстрації на Сайті, будуть використовуватися для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, відправки телекомунікаційними засобами зв'язку електронною поштою, мобільним зв'язком, sms-повідомлення за допомогою будь-яких доступних месенджерів, серед яких Viber, WhatsApp, FacebookMessenger, Telegram, Twitter тощо)рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші або будь-яку іншу інформацію про діяльність Сайту https://Bone.UA, з іншою комерційною метою.

  1. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

4.1. Ця політика конфіденційності інтернет-магазину https://Bone.UA (далі Сайт) застосовується до інформації, яка може бути зібрана на наступних інтернет-ресурсах:

https://www.facebook.com/boneua/

https://www.instagram.com/bone.ua/

www.youtube.com/@boneUA - (далі по тексту - інтернет-ресурси).

Реєструючись на вказаних інтернет-ресурсах, Користувач погоджується прийняти інструкції, описані в цій Політиці конфіденційності. Мета цієї Політики конфіденційності полягає в інформуванні Користувача про порядок збирання, зберігання та обробки персональних даних та інформації, що надається Користувачем за допомогою цих інтернет-ресурсів.

Політика конфіденційності поширюється на «персональні дані та відомості», які збираються Сайтом під час відвідування Користувачем інтернет-ресурсів та заповнення будь-яких форм зворотного зв'язку.

Під «персональними даними та відомостями» слід розуміти дані, що ідентифікують особисто Користувача як окремо, так і в комбінації з іншою інформацією, доступною Сайту. Приклади персональних відомостей включають ім'я, адресу, адресу електронної пошти, телефон та інші відомості про Користувача, які він можете надавати, коли користується вказаними вище інтернет-ресурсами.

Використовуючи вказані вище інтернет-ресурси, Користувач погоджується на умови, описані в цій Політиці конфіденційності. Якщо Користувач не погоджуєтесь з цією Політикою конфіденційності, прохання не користуватися наведеними вище інтернет-ресурсами. Сайт залишає за собою право в будь-який час вносити зміни до цієї політики. Будь-які зміни вводяться в дію викладом її у новій редакції. Адміністрація Сайту рекомендує регулярно знайомитись з оновленнями цієї Політики, щоб бути в курсі будь-яких змін та можливого порядку використання інформації Користувача.

4.2. Персональні дані та відомості, що збираються за допомогою інтернет-ресурсів

Персональна ідентифікаційна інформація - це інформація, яка дозволяє Сайту знати, ким є Користувач. Персональні відомості надаються при замовленні товарів та послуг, реєстрації облікового запису та отримання Сайтом коментарів. Наприклад, ці відомості можуть включати ім'я, адресу (юридичну, фактичну), адресу електронної пошти, телефон, відомості про продукцію та інтереси тощо. Ця інформація може зберігатися в контактних або адміністративних базах даних Сайту у зв'язку зі співпрацею з Користувачем або з урахуванням того, що, на думку Адміністрації Сайту, Користувач може бути зацікавлений в отриманні від Сайту матеріалів про його діяльність та послуги. Це дозволяє Сайту оптимізувати відносини з Користувачем, удосконалювати наведені вище інтернет-ресурси та послуги, що пропонуються Користувачу, а також здійснювати таргетування матеріалів, які Сайт може надсилати Користувачу, враховуючи його інтереси.

Неперсоніфікована ідентифікаційна інформація - це інформація виключно статистичного характеру, яка сама по собі не ідентифікує конкретних фізичних чи юридичних осіб та яка залежить від відвідувань Користувачем інтернет-ресурсів. Наприклад, ця інформація може включати домен, з якого Користувач здійснює доступ до інтернету, дату та час доступу до інтернет-ресурсів, а також адресу веб-сайту, з якого Користувач за посиланням перейшов безпосередньо на інтернет-ресурси. Ця інформація використовується у зведеній формі для підвищення корисності та привабливості інтернет-ресурсів для Користувача.

4.3. Файли cookies та аналогічні технології

Сайт використовує файли cookie та інші веб-технології для збору інформації та підтримки певних функцій інтернет-ресурсів Сайту. Наприклад, Сайт використовує вказані технології з метою:

збору інформації про способи використання інтернет-ресурсів Сайту відвідувачами: відвідувані сторінки, на яких використовуються посилання та тривалість перебування на кожній сторінці;

визначення ефективності рекламних кампаній Сайту та управління ними;

підтримки функцій інтернет-ресурсів Сайту, наприклад, для усунення необхідності повторно вводити вхідні дані, які вже знаходяться в базі даних Сайту, або повторно ставити налаштування, що вже задані при повторних відвідуваннях інтернет-ресурсів Сайту;

персоналізації роботи з інтернет-ресурсами Сайту.

Якщо Користувач не бажає отримувати файли cookies, він може налаштувати у своєму браузері відхилення цих файлів. Крім того, Користувач також може видалити файли cookies після виходу з інтернет-ресурсу. Хоча Користувач не зобов'язаний завантажувати файли cookies при відвідуванні інтернет-ресурсів Сайту, якщо він налаштував відхилення файлів cookies у своєму браузері, він не зможе користуватися всіма функціями інтернет-ресурсів Сайту.

4.4. Використання Сайтом персональної інформації Користувача

Зазвичай використання персональної інформації, зібраної за допомогою наведених вище інтернет-ресурсів, має на меті:

надання інформації про товари та послуги;

безпеку та запобігання шахрайству;

ефективне клієнтське обслуговування;

персоналізацію використання інтернет-ресурсів;

відображення персоналізованої реклами при відвідуванні інтернет-ресурсів;

надання Користувачу спеціальних пропозицій та іншої інформації, яка, на думку Адміністрації Сайту, може бути цікавою для Користувача (але тільки з його дозволу)

надання Користувачу відомостей та повідомлень про використання ним інтернет-ресурсів;

надсилання Користувачу запрошень щодо участі в опитуваннях та можливості надання ним коментарів;

кращого розуміння потреб та інтересів Користувача;

вдосконалення контенту, функціоналу та зручності інтернет-ресурсів;

вдосконалення товарів та послуг Сайту;

вдосконалення маркетингових та рекламних заходів Сайту;

реалізацію логістичних послуг ТОВ "Нова пошта", інших транспортно-експедиторських та кур'єрських організацій;

виконання будь-яких інших завдань, зазначених у чинному повідомленні про конфіденційність або інші угоди між Сайтом та Користувачем.

4.5. Надання Сайтом загального доступу до персональної інформації Користувача

Сайт надає загальний доступ до персональної інформації Користувача постачальникам послуг. Доступ до персональної інформації надається компаніям та організаціям, які надають послуги від імені Сайту, наприклад, компаніям, які надають Сайту допоміжні послуги (включаючи процесингові послуги, послуги центру обробки даних та послуги веб-хостингу) або які допомагають Сайту здійснювати збут товарів та послуг.

Всередині Bone.UA доступ до персональної інформації, що збирається за допомогою інтернет-ресурсів Сайту, надається працівникам Bone.UA або іншим афілійованим організаціям Bone.UA з метою перехресного маркетингу та з іншою метою. Якщо Користувач проти надання спільного доступу до своєї персональної інформації іншим підрозділам Bone.UA, він має право у будь-який час відмовитись, надіславши письмове повідомлення на електронну адресу [email protected].

4.6. Нормативно-правова відповідальність, захист прав Bone.UA та прав інших осіб

Сукупна інформація. Адміністрація Сайту має право надавати доступ до демографічної чи опитувальної інформації третім особам, однак така інформація буде анонімною формою і не містить жодних особистих даних та відомостей. Сукупна інформація, до якої Адміністрація Сайту надає доступ, може включати анонімну інформацію, яка збирається за допомогою використання файлів cookies та інших аналогічних технологій відстеження, як описано в розділі «Файли cookies та аналогічні технології».

Адміністрація Сайту залишає за собою право розголошувати особисту інформацію Користувача відповідно до цієї політики конфіденційності, на яку він погодився.

Користувач у будь-який час може виключити себе з прямих маркетингових розсилок Сайту, надіславши електронний лист або письмове повідомлення на електронну адресу [email protected]. Слід вказати ПІБ Користувача, номер телефону та електронну адресу, щоб Адміністрація Сайту могла знайти його у своїх списках розсилки. Після отримання необхідної інформації Адміністрація Сайту видалить Вас зі своїх списків розсилки. Прохання дати достатньо часу на виконання вказаної вимоги.

4.7. Публічна оферта

Адміністрація Сайту(далі по тексту також Сайт, Контролер даних) володіє правом на розголошення персональної інформації у випадках, коли вважає, що діє відповідно до законодавства, ухвали суду тощо. Адміністрація сайту володіє правом на розголошення персональної інформації також з метою запобігання шахрайству та розслідування можливих злочинів включно з шахрайством або крадіжкою персональних даних, з метою примусового виконання або застосування умов, визначених Сайтом, щодо користування онлайн-ресурсами або інших угод, а також з метою захистити свої власні права або майно, або права власності, або безпеку користувачів Сайту чи інших осіб.

Здійснюючи користування інтернет-ресурсами Сайту, а також при заповненні форми зворотного зв’язку, я однозначно погоджуюсь з обробкою власних персональних даних, серед яких прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти, телефонні номери Сайтом Bone.UA для проведення маркетингових заходів, дій та дій, пов’язаних з просуванням товарів і послуг, що реалізуються через Сайт Bone.UA, направлених на дослідження ринку та споживчого попиту, за таких умов:

персональні дані, що надаються мною, в межах зазначеної вище мети обробки персональних даних, можуть передаватися афілійованим особам Сайту як контролера даних, та іншим особам, що пов’язані договірними відносинами з Сайтом (Контролером даних) та здійснюють рекламні, маркетингові й інші заходи;

ця згода є дійсною впродовж терміну, що необхідний для реалізації передбаченої у ній мети обробки персональних даних. Вона може бути відкликана через надсилання повідомлення на електронну адресу Сайта (Контролера даних) [email protected]. У разі відкликання цієї згоди обробка моїх персональних даних припиняється.

я поставлена (ий) до відома про Контролера моїх персональних даних, склад, зміст, мету обробки моїх персональних даних та осіб, яким мої персональні дані передаються. Поширення, передача та надання доступу до персональних даних іншим особам у рамках цієї згоди не вимагатимуть отримання окремої згоди на такі дії або надсилання мені окремого повідомлення.

будь-які звернення, які стосуються обробки моїх персональних даних, повинні надсилатись на адресу Контролера даних.

я поставлена (ий) до відома про те, що маю право суб'єкта персональних даних, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» від 01 червня 2010 року № 2297-VI.

  1. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ, ЦІНОУТВОРЕННЯ, ОБМІН

5.1. Користувач (Покупець) може оформити замовлення самостійно шляхом натискання кнопки "купити" і "оформити замовлення" або за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Після оформлення замовлення Користувачу (Покупцю) буде направлено повідомлення про підтвердження замовлення на зазначені при оформленні замовлення контакти та наявності товару або про передбачувану дату надходження товару в разі його відсутності. При оформленні замовлення по телефону повідомлення здійснюється за допомогою телефонного зв'язку.

5.2. У разі відсутності товару, вказаного на Сайті, внаслідок технічних неполадок, а також з інших причин, незалежних від Адміністрації, зазначене замовлення анулюється повністю або частково, а Користувач (Покупець) інформується шляхом направлення йому повідомлення.

5.3. Приєднуючись до цієї Угоди і оформляючи замовлення, Користувач (Покупець) підтверджує, що ознайомлений з розділами Сайту («Доставка і оплата», «Гарантія» та ін.), погоджується з ними і розуміє їх в повній мірі. Адміністрація залишає за собою право змінювати терміни доставки замовлення з відповідним повідомленням Користувача (Покупця).

5.4. Користувач (Покупець) погоджується з тим, що придбаний ним товар не підлягає обміну і поверненню в наступних випадках:

а) з моменту покупки товару пройшло більше 14 календарних днів;

б) з моменту придбання товару не минуло 14 календарних днів, але товар був у вживанні, порушена цілісність упаковки і / або комплектність, відсутні бирки / цінники і т.д.;

в) товар міститься в переліку товарів, які поверненню та обміну не підлягають, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №172 від 19 березня 1994 року (у чинній редакції)

г) Користувач (Покупець) відмовляється надати фотоматеріали бракованого і / або несправного на його погляд товару.

5.5. Цією Угодою Користувач (Покупець) підтверджує свою обізнаність у тому, що обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування. Користувач (Покупець) має мати оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за Адміністрацією право відмовити Користувачу (Покупцеві) в обміні або поверненні товару.

5.6. При відмові Користувача (Покупця) від товару Адміністрація повертає йому суму, сплачену Покупцем, за винятком витрат Продавця на доставку від Покупця повернутого товару.

  1. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

6.1. Сайт є платформою для розміщення Пропозицій Продавцями. Через це Адміністрація (за виключенням випадків, коли Продавцем є Адміністрація Сайту) не несе жодної відповідальності перед Покупцем (Користувачем, Платником, Отримувачем) за виконання замовлення Продавцями та пов’язані з цим питання, в тому числі, але не виключно: за відповідність умов Пропозиції фактичним умовам продажу товарів; за відсутність товарів; за порушення термінів доставки товарів; за якість товарів; за неналежне виконання гарантійних зобов’язань Продавцями та/або виробниками.

6.2. Вказані в Пропозиції умови є попередніми умовами придбання товару. Пропозиції можуть змінюватись Продавцями, в тому числі після прийняття замовлення до виконання. Конкретні умови продажу товару Продавцями можуть визначатися та змінюватись до моменту передачі Товару Отримувачу.

6.3. Відповідальність Продавця за зміни умов придбання товару порівняно з вказаними у Пропозиції обмежується тим, що Отримувач (Користувач, Платник) має право відмовитись від придбання товару і вимагати повернення оплачених за нього грошових коштів (якщо вони оплачені).

6.4. У будь-якому випадку, сума збитків (як матеріальних, так і немайнових), які можуть бути сплачені Користувачу (Платнику, Отримувачу) в зв’язку з порушенням його прав при використанні Сайту (включно через невиконання замовлення або його неналежне виконання, інші порушення прав Користувача) відповідно до статті 22 Цивільного кодексу України обмежена сумою в десять гривень.

6.5. На товари, на які встановлено гарантійний строк, діють гарантійні зобов’язання відповідно до умов, вказаних в гарантійному талоні та/або в інформаційних матеріалах виробника (постачальника). Якщо відповідно до законодавства України на товар має бути встановлено гарантійний строк, але його не встановлено виробником, гарантійний строк на такий товар вважається рівним трьом дням.

6.6. У випадку втрати актуальності (устарівання) матеріалів (включно з умовами Пропозиції) на сайті Адміністрація не зобов’язується оновлювати їх. Адміністрація ні за яких умов не несе відповідальність за будь-яку шкоду (включаючи, але не обмежуючись шкодою від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), яка виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього Сайту.

6.7. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, вказаних у формі замовлення. Якщо дані у формі замовлення були вказані Користувачем неточно, неправильно і це призвело до додаткових витрат Продавця, пов’язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару неналежному Отримувачу, всі пов’язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право вираховувати та утримувати суму таких збитків чи витрат з сум, які Покупець сплатив в якості оплати за Товар (проводити залік зустрічних вимог).

6.8. Адміністрація не несе відповідальності за втрату Користувачем (Покупцем) можливості доступу до свого облікового запису на сайті https://Bone.UA (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

6.9. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному веб-сайті. Адміністрація докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на сайті інтернет-магазину інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

6.10. Адміністрація не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки Користувачів (Покупців) веб-сайту, залишені в якості коментарів або оглядів.

6.11. Адміністрація не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача (Покупця) щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача (Покупця).

6.12. З метою вищевикладеного Адміністрація залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічних і юридичних заходів для припинення доступу до інтернет-магазину Користувачів (Покупців), що створюють проблеми у користуванні інтернет-магазином іншим Користувачам (Покупцям), або Користувачів (Покупців), які порушують вимоги/умови Угоди.

6.13. Адміністрація веб-сайту зокрема не несе відповідальності за:

а) затримки або збої в процесі здійснення операцій, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.

б) дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов'язані з їх роботою.

в) неналежне функціонування Сайту, якщо Користувач (Покупець) не має необхідних технічних засобів для його використання. Адміністрація веб-сайту також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

  1. ВИНЯТКОВІ ПРАВА

7.1. Всі об'єкти, доступні за допомогою сервісів Сайту Адміністрація веб-сайту https://Bone.UA, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки і інші об'єкти (далі - зміст сервісів), а також будь-який контент, розміщений на веб-сайті https://Bone.UA, є об'єктами виняткових прав Адміністрації, користувачів та інших правовласників.

7.2. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів сервісів можливе тільки в рамках функціоналу, пропонованого тим чи іншим сервісом. Ніякі елементи змісту сервісів Сайту https://Bone.UA, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Сайту https://Bone.UA, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу/згоди правовласника. Під використанням маються на увазі в тому числі: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі, відображення у розіграші і так далі. Виняток становлять випадки, прямо передбачені законодавством України. Використання Користувачем (Покупцем) елементів змісту сервісів, а також будь-якого контенту для особистого некомерційного використання допускається за умови збереження всіх знаків охорони авторського права, суміжних прав, товарних знаків, інших повідомлень про авторство, збереження імені (або псевдоніма) автора/найменування правовласника в незмінному вигляді, збереженні відповідного об'єкта в незмінному вигляді. Виняток становлять випадки, прямо передбачені законодавством України.

7.3. З усіх питань щодо прав, а також з іншими питаннями і пропозиціями Ви можете зв'язатися з нами за електронною адресою: [email protected].

7.4. Вся інформація щодо умов повернення товару розміщена тут Повернення товару

 

Термінологія:

Адміністрація Сайту - адміністрація веб-сайту інтернет-магазину https://Bone.UA.

Сайт - сайт інтернет-магазину https://Bone.UA включно з усіма веб-сторінками.

Угода - дана угода користувача (умови користування сайтом).

Продавець - юридична або фізична особа-підприємець, що розміщує на Сайті інформацію про товари та/або послуги, які нею реалізуються. В якості Продавця може виступати як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якому Адміністрація надала дозвіл на розміщення відомостей про товари та/або послуги такою особою. Найменування Продавця зазначається в документах на передачу товару отримувачу (акті прийому-передачі чи інших документах, що засвідчують факт передачі товару Отримувачу).

Товар (товари) - товари, послуги, роботи, майнові права, інші матеріальні та нематеріальні об’єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

Користувач - особа, яка користується інформацією на Сайті та/або замовляє та/або отримує товари за допомогою опцій Сайта.

Замовлення - звернення Користувача через Сайт до Продавця з проханням продати товар та/або послугу, а також сукупність товарів, замовлених Користувачем.

Платник - особа, яка оплачує Замовлення. Платник є Користувачем.

Отримувач - особа, вказана Платником як така, що є уповноваженою отримати товар відповідно до замовлення. Якщо інша особа не вказана у формі Замовлення, Отримувачем виступає Платник. Отримувач є Користувачем.

Пропозиція - інформація, що розміщена на Сайті про конкретний товар, який може бути придбаний Покупцем. Пропозиція складається з інформації про сам товар, інформації про ціну на нього, способи оплати і доставки, а також інші умови придбання товару Покупцем. Умови Пропозиції визначаються Продавцем. Пропозиція не є офертою, а лише інформацією про можливі умови придбання товару.

Звертаємо увагу, що інтернет-магазин "Bone.UA" на офіційному сайті https://bone.ua/ має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет-платформою ФОП та юридичним особам для реалізації товарів.
Оплата здійснюється шляхом зарахування коштів на розрахунковий рахунок ФОП Гуща О.Г
просп. Леоніда Каденюка, 23, Київ, Украина, 02000

Кошик