Каталог

Контакт центр

067-799-799-6

с 09:00 до 20:00

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок Швидке замовлення за телефоном

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

КАТАЛОГ

Контакт центр

067-799-799-6

Пн.-Сб. з 09:00 до 20:00

Нд. вихідний

Зворотний дзвінок

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Допоміжні рідини для вій та брів

Фільтри
Бренд

Рвати не можна, помилувати: два вироки своїм – нарощеним віям.

Схоже, коли володарки нарощених вій хочуть зазнати адреналіну чи болю, вони... Ні, не йдуть у кіно на трилер, вони добровільно стають його героями і переживають весь жах на собі, а точніше на своїх віях. Беріть побільше рослинної олії, жирного крему і вперед. Намазали, почекали і потроху ЗДІРАЄМО. Від своїх, звичайно, нічого не залишиться. Але місяць потерпіть і відростуть. Можете ще очними краплями запастися на випадок, якщо очі болітимуть сильно... І це не теорія! Це реальні люди, які ризикнули випробувати на собі справжню розправу самостійного неправильного зняття нарощених вій!

А Вас приваблює перспектива з корінням відірвати все до єдиної волосинки на повіках чи все-таки зверніться до фахівців, які спеціальними засобами для зняття вій зроблять це швидко, безболісно та безпечно для здоров`я? В крайньому випадку, самі купіть рідину для зняття нарощених вій професійної серії (її легко знайти в нашому каталозі). Не дозволяйте підручним засобам заманити себе в мережі, і у Вас все гаразд складеться в домашніх умовах.

Рідини для зняття та видалення нарощених вій: що потрібно?

Препарати для підготовки вій до нарощування насамперед знадобляться професійним лешмейкерам:

  • знежирювачі
  • праймери

З їх допомогою видаляється протеїн із природних вій і посилюється кріплення штучних волосків до натуральних.

Рідини для зняття вій:

Перераховані вище засоби мають гарну якість і безпечні. Якщо Ви не женетеся за брендом або ще не визначилися зі своїм фаворитом, можете вибирати засіб для зняття вій за ціною та обсягом. Для індивідуального використання відмінно підійдуть невеликі упаковки по 5-7мл, з гелеподібною текстурою, так звані ремувери. Від дебондера вони відрізняються більш щадною формулою. Вони також підійдуть як засіб для зняття накладних вій.

Рідини для догляду за віями необхідні абсолютно кожному, хто користується декоративною косметикою для очей або у когось від природи тонкі, короткі та слабкі вії. Ми рекомендуємо:

  • засоби для зняття туші з вій. Головне, вибрати призначене спеціально для зони очей з нижчим і щадним рівнем pH.
  • купити рідина для зростання вій актуально при їх випаданні, суттєвому уповільненні їх розвитку, виснаженні і т.п. Це можуть бути спеціальні сироватки на основі рослинних екстрактів або поживні та зміцнюючі олії для вій.

Де придбати засіб для нарощених вій за низькою ціною

Відкриваємо секрет, де вигідно купити засіб для нарощених вій. Уявіть широкий асортимент, хороші ціни та бонуси, кваліфіковане обслуговування та оперативну доставку по всьому світу в одному місці. Ну просто ідеальні умови, щоб купити рідину для зняття нарощених вій у нашому інтернет-магазині. Зв`яжіться з нами зараз!

Підпишіться, щоб отримувати останні оновлення

Кошик